Ozuna, Jesse & Joy, Farruko & inni wystąpią na Billboard Latin Music Awards 2020


, Gerardo Ortiz, Jesse & Joy i Farruko , to niektóre z gwiazd, które wystąpią na . W skład gwiezdnego składu wchodzą również artyści zajmujący czołowe miejsca na listach przebojów, tacy jak  Gente de Zona, Sech,  Myke Towers  i The Black Eyed Peas


Wspomniane latynoskie supergwiazdy wystąpią na gali wręczenia nagród, która odbędzie się 21 października na żywo w BB&T Centre w Sunrise na Florydzie, które szczyci się najnowocześniejszym zestawem obejmującym pięć różnych scen, na których można wykonać wiele występów na żywo.

Pełna lista finalistów została ogłoszona na początku tego roku, a Bad Bunny i są na czele listy z 14 wzmiankami każdy. Daddy Yankee i J Balvin mają po 12 nominacji, Anuel AA  ma 11; a Farruko 10. Zobacz pełną listę finalistów tutaj

rozpocznie się pokazem na czerwonym dywanie, po którym nastąpi trzygodzinna ceremonia wręczenia nagród z występami na żywo najlepszych latynoskich artystów, aby uhonorować najpopularniejsze albumy, piosenki i wykonawców muzyki latynoskiej.

zbiegną się w czasie z 's  Latin Music Week , trzydniowym wirtualnym doświadczeniem poświęconym muzyce, kulturze i rozrywce latynoskiej. Święto obchodzone w 30. rocznicę, odbędzie się w dniach 20-23 października i obejmie kameralne rozmowy artystów, panele branżowe, ekskluzywne i nie tylko.   BillboardLatinMusicWeek.com .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź