Ogłoszono datę i lokalizację rozdania nagród Billboard Latin Music Awards w 2021 r.


Telemundo i Billboard ujawniły oficjalną datę oraz miejsce rozdania nagród Billboard Latin Music Awards 2021 we wtorek (13 lipca)


Tegoroczna gala rozdania nagród, wyprodukowana przez MBS Special Events i Telemundo, odbędzie się w czwartek, 23 września, w Watsco Center w Coral Gables na Florydzie i obejmie występy na żywo najlepszych współczesnych artystów latynoskich.

Uważana za najdłużej trwającą galę rozdania nagród w muzyce latynoskiej, Billboard Latin Music Awards jest jedynym konkursem nagradzającym najpopularniejsze albumy, piosenki i wykonawców w muzyce latynoskiej, co zostało określone na podstawie sprzedaży, transmisji strumieniowych, audycji radiowych i danych społecznościowych, które informują Billboard poprzez tygodniowe wykresy w okresie jednego roku.

Wydarzenie specjalne będzie transmitowane na żywo w Telemundo, rozpocznie się godzinnym wydarzeniem specjalnym na czerwonym dywanie „La Alfombra de Premios Billboard”, po którym nastąpi trzygodzinne rozdanie nagród Billboard Latin Music Awards.

Wręczenie nagród będzie również transmitowane jednocześnie na Universo oraz w całej Ameryce Łacińskiej i na Karaibach w Telemundo Internacional.

Nagrody Billboard Latin Music Awards 2021 zbiegają się z Billboard Latin Music Week, powracającym do Miami od 20 do 25 września. Tygodniowe wydarzenie celebruje muzykę, kulturę i rozrywkę latynoską dzięki ekskluzywnym występom, wyjątkowym rozmowom, warsztatom, pokazom.

Rejestracja dla Billboardowy Tydzień Muzyki Latynoskiej otwiera się w poniedziałek, 19 lipca. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź billboardlatinmusicweek.com.

Udostępnij
Sprawdź także  Maluma tworzy kolekcję mody dla Balmain

Zostaw odpowiedź