Maluma otrzyma Spirit of Hope Award na Billboard Latin Music Awards 2020

Maluma wystąpi również na gali Billboard Latin Music Awards 2020, która odbędzie się 21 października


Kolumbijski piosenkarz, supergwiazda, Maluma, zostanie uhonorowany nagrodą Billboard Spirit of Hope podczas rozdania nagród Billboard Latin Music Awards 2020, które mają się odbyć 21 października.

Ogłoszony przez Telemundo i Billboard (16 września) artysta zajmujący czołowe miejsca na listach przebojów zostanie doceniony za zaangażowanie i altruistyczne wysiłki wokół swojej fundacji założonej w 2016 roku  El Arte de los Sueños (The Art of Dreams), która wspiera prawie 170 młodych ludzi.

Poprzez śpiew, taniec, perkusję i sztukę twórczą (wszystko z akcentem miejskim), a także opiekę psychospołeczną, organizacja stara się wytworzyć narzędzia potrzebne do poszukiwania innego stylu życia, aby młodzi marzyciele mogli stawić czoła światu i jego wyzwaniom.

Nagroda Billboard Spirit of Hope została stworzona na cześć Seleny i przez ostatnie 20 lat była przyznawana artystom w uznaniu ich niezwykłego wkładu filantropijnego i humanitarnego wykraczającego poza ich twórczość muzyczną. Do poprzednich odbiorców należą między innymi Maná, Los Tigres del Norte, Ricky Martin, Shakira, Marc Anthony, Gloria Estefan, Carlos Vives i Luis Fonsi.

Maluma, finalistka Billboard Latin Music Awards 2020, wystąpi również podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się na żywo z BB&T Center w Sunrise na Florydzie.

Billboard Latin Music Awards rozpocznie się pokazem na czerwonym dywanie, po którym nastąpi trzygodzinne wręczenie nagród z występami na żywo najlepszych latynoskich artystów, aby uhonorować najpopularniejsze albumy, piosenki i wykonawców muzyki latynoskiej.

Pełna lista finalistów została ogłoszona na początku tego roku, a Bad Bunny i Ozuna na czele listy z 14 nominacjami każdy. Daddy Yankee i J Balvin mają po 12 ; Anuel AA ma 11; a Farruko ma 10.

Nagrody zbiegną się w czasie z Billboard’s Latin Music Week, trzydniowym wirtualnym doświadczeniem poświęconym muzyce, kulturze i rozrywce latynoskiej. Święto 30-lecia odbędzie się w dniach 20-23 października i obejmie intymne rozmowy artystów, panele branżowe, ekskluzywne występy i nie tylko. Więcej informacji : BillboardLatinMusicWeek.com.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *