Daleko od sławy: tak dziś wygląda Alberto Marulanda, „Miguel Barragán” w Pasión de Gavilanes


Aktor postanowił odejść od aktorstwa


Powrót na szczyt odnoszącego sukcesy „Pasión de Gavilanes” w Kolumbii oznaczał wysoką ocenę dla telenoweli wyprodukowanej dla Caracol, obecnie najczęściej oglądanego programu w kolumbijskiej telewizji. 

Retransmisja powieści Julio Jiméneza sprawiła również, że wielu widzów zastanawia się, czym zajmują się obecnie bohaterowie popularnego melodramatu


Premiera „Pasión de gavilanes” miała miejsce w 2003 roku i od tego czasu jest telewizyjnym fenomenem.

Część aktorów i aktorek z opowiadania wydanego w 2003 roku pozostaje w świecie rozrywki, podczas gdy inni postanowili odejść od świata reflektorów i kamer. 

Jednym z nich jest aktor Alberto Marulanda , który zagrał Miguela Barragána, syna „don Filemóna” i „doñy Hortensii” oraz nieodłączny brat „Manolo” w fabule wyprodukowanej przez RTI Televisión . 


Alberto Marulanda jako „Miguel Barragán” w „Pasión de gavilanes”.

Niedawno ukazało się zdjęcie pokazujące, jak wygląda dziś Alberto Marulanda, zapamiętany z historii Reyes i Elizondo . 

Po  zakończeniu słynnej telenoweli przestał być częścią aktorskiego świata i porzucił karierę aktorską, a „Pasión de gavilanes” był ostatnim dziełem, w którym brał udział . 


Tak wygląda dzisiejszy trener personalny. 

Po odejściu z telenowel został trenerem personalnym, co pozwoliło mu być jednym z konsultantów wizerunkowych w programie „Yo me llamo” emitowanym przez Caracol Televisión. 

„Miguel Barragán” w „Pasión de gavilanes” zdecydował się zachować dyskretne życie z dala od sławy i zgiełku świata show-biznesu i aktorstwa. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *