Diario de un Gigoló: wszystko, co musisz wiedzieć o nowej telenoweli Telemundo


Nawet bez potwierdzonych protagonistów Diario de un gigoló zapowiada się na nowy sukces, który już przygotowuje Telemundo


Jeśli chodzi o premiery, Telemundo przygotowuje Diario de un Gigoló, superprodukcję opowiadającą historię Emanuela, mężczyzny, którego wszystkie kobiety tęsknią za nim, bo jest przystojny, muskularny i przede wszystkim doskonały, więc wykorzysta wszystkie swoje „talenty”, aby mieć to, czego zawsze pragnął w życiu: pieniądze, luksusy i wolność.

Chodzi o to, że ten ceniony łamacz serc dorastał między biedą a przemocą, więc nie miał skrupułów, by iść do przodu a nie ma lepszego sposobu niż wykorzystanie swoich „atrybutów” i naturalnego piękna, aby wytyczyć sobie ścieżkę w świecie. Nie wie jednak, że wszystkie jego plany mogą upaść, gdy spotka kobietę, która zmieni jego życie.

Chodzi o Julię, kobietę wynajętą do tego, by go w sobie rozkochać i wydaje się, że osiągnie to, do czego dąży, choć z przeszkodami.

Obsada i postacie Pamiętnika żigolaka

Plotki już krążą na temat tego melodramatu, ponieważ wciąż nie ma potwierdzonych nazwisk przy tej wielkiej obsadzie, ale niektórzy twierdzą, że Fernando Colunga może być głównym bohaterem tej kontrowersyjnej historii.

Kiedy będzie gotowy?

Ta nowa telenowela była jedną z propozycji, które Telemundo zaprezentowało w ramach sezonu 2021-2022 i chociaż na razie nie ma dalszych szczegółów, podobno może być gotowa w nowym roku.

Udostępnij
Sprawdź także  Kate del Castillo kończy swój odcinek z "El Chapo"

Zostaw odpowiedź