Telemundo ujawnia gwiazdorską obsadę 'Diario de un Gigoló’


W prowokacyjnym dramacie zagra hiszpański  , a będzie miał premierę w 2022 roku


Rok 2022 zapowiada się pod względem serii dla świetnym rokiem. Oprócz drugiego sezonu , trzeciego sezonu La Reina del Sur i melodramatu La mujer de mi vida, który oznacza powrót Catherine Siachoque do roli czarnych charakterów, hiszpańska sieć zaprezentuje prowokacyjny 10-odcinkowy dramat pod tytułem , którego gwiazdorska właśnie została ujawniona.

thrillerze zagra hiszpański  (La reina del sur II), który zagra Emanuela, atrakcyjnego towarzysza prowadzącego życie w luksusie i wolności.

 (Buscando a Frida),  (El juego de las llaves), Francisco Denis (Narcos), Begoña Narváez (Rosario tijeras), Eugenia Tobal (Los únicos), Alosian Vivancos (El señor de los cielos) i Adriana Barraza (Silvana sin lana)  uzupełniają główną obsadę.

„Z przyjemnością przedstawiamy tę wspaniałą i wyjątkową historię, nad którą pracowaliśmy od ponad dwóch lat, w której mamy świetną międzynarodową obsadę” – powiedział Juan Ponce, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Streaming Studios, za pośrednictwem komunikatu prasowego, który wyemitował w poniedziałek. „Jesteśmy pewni, że ten zachwyci widzów intrygującą fabułą i doskonałymi prezentacjami. rozwinie złożone i zaskakujące relacje, w których wszystkie postacie zmierzą się ze sobą” – dodał.Diario de un Gigolo, obecnie produkowane w Argentynie, opowiada historię Emanuela (Castro), osoby do towarzystwa, który wiedzie życie w luksusie i wolności.

Po przeżyciu dzieciństwa pełnego przemocy i biedy, Emanuel nawiązuje więź z Minou (Barraza), bizneswoman, która bierze go pod swoje skrzydła i pomaga mu stać się poszukiwaną eskortą.

Sprawdź także  Obcy przybędą do Movistar Plus+ z 'Ummo', w nowym projekcie

Los zmienia się, gdy Ana (), jedna z jego częstych klientek, oferuje mu złożoną pracę: uwiedzenie swojej córki Julii (White), aby wzmocnić jej poczucie własnej wartości.Wraz z przybyciem Julii Emanuel niespodziewanie angażuje się w romans, co prowadzi go do kwestionowania swoich życiowych wyborów. 

Pochłonięta zazdrością o rosnącą miłość, którą pielęgnowała, Ana grozi, że wyjawi córce prawdę o Emanuelu, aby zakończyć ich romans.Oślepiony swoją pasją do Julii Emanuel nie widzi niebezpieczeństw, które wpłyną na jego niepewną przyszłość wraz z nią i jego skomplikowanym życiem jako żigolak. 

 to dzieło Sebastiána Ortegi, napisane przez Silvinę Fredjkes i Alejandro Quesada, wyreżyserowane przez Mariano Ardanaza. Za produkcję wykonawczą odpowiadają Marcos SantanaSebastián OrtegaPablo FloresJuan Ponce i Pablo Culell.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź