Dulce María współpracuje z Flay i Ferrugem


Dulce María wydaje „”, piosenkę we współpracy z i


Dulce María rozpoczyna współpracę z  i  . Meksykańska jest częścią singla  , utworu łączącego pagodę z północno-wschodnim rytmem. Nowa pojawiła się na platformach cyfrowych w ten piątek 10 i obiecuje zaskoczyć publiczność. 

Producent Umberto Tavares, jeden z kompozytorów Céu Azul, opowiedział o znaczeniu piosenki, która wciąż ma podpis Anitty w kompozycji. 

„’Céu Azul’ to kompozycja Umberto Tavaresa, Jeffersona Juniora i Anitty. To tekst, który ma około 6 lat, wydaje mi się, że to 2015. To romantyczna , która mówi o miłości, w tej wersji Flay z Ferrugem i Dulce Maríą, wyprodukowaliśmy ją jak pagode, ale bez problemu mogłaby to być romantyczna ballada. To , która mówi o miłości, miłości w niektórych językach. Kiedy tworzyliśmy tę kompozycję, dokładnie o tym pomyśleliśmy. Jak uniwersalna jest miłość, we wszystkich językach, kultury i religii. Dlatego w refrenie mówimy o miłości w języku hiszpańskim, angielskim i francuskim. Miłość i jej uniwersalny język ” – wyjaśnił. Warto pamiętać, że Dulce María niedawno wydała współpracę z  Kevinem O Chrisem.

TWORZY FUNKOWĄ PLAYLISTĘ 

Dulce María zaskoczyła swoich fanów w ubiegłą środę, 1. Piosenkarka stworzyła funkową playlistę na swoim profilu na Spotify i zwróciła uwagę na wybór hitów z bardzo różnych czasów. Wśród twórców tego gatunku, meksykanka wybrała AnittęValesca Popozuda , MC Marcinho , DJ Malboro , DJ Méury i innych.

Udostępnij
Sprawdź także  20 latynoskich teledysków z okazji Pride Month: Karol G, Bad Bunny, Calibre 50 i inni

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź