Dulce María współpracuje z Flay i Ferrugem


Piosenkarka Dulce María wydaje „Céu Azul”, piosenkę we współpracy z Flay i Ferrugem


Dulce María rozpoczyna współpracę z Flay i  Ferrugem. Meksykańska piosenkarka jest częścią singla  Céu Azul, utworu łączącego pagodę z północno-wschodnim rytmem. Nowa piosenka pojawiła się na platformach cyfrowych w ten piątek 10 i obiecuje zaskoczyć publiczność. 

Producent Umberto Tavares, jeden z kompozytorów Céu Azul, opowiedział o znaczeniu piosenki, która wciąż ma podpis Anitty w kompozycji. 

„’Céu Azul’ to kompozycja Umberto Tavaresa, Jeffersona Juniora i Anitty. To tekst, który ma około 6 lat, wydaje mi się, że to 2015. To romantyczna piosenka, która mówi o miłości, w tej wersji Flay z Ferrugem i Dulce Maríą, wyprodukowaliśmy ją jak pagode, ale bez problemu mogłaby to być romantyczna ballada. To piosenka, która mówi o miłości, miłości w niektórych językach. Kiedy tworzyliśmy tę kompozycję, dokładnie o tym pomyśleliśmy. Jak uniwersalna jest miłość, we wszystkich językach, kultury i religii. Dlatego w refrenie mówimy o miłości w języku hiszpańskim, angielskim i francuskim. Miłość i jej uniwersalny język ” – wyjaśnił. Warto pamiętać, że Dulce María niedawno wydała współpracę z  Kevinem O Chrisem.

DULCE MARIA TWORZY FUNKOWĄ PLAYLISTĘ 

Dulce María zaskoczyła swoich fanów w ubiegłą środę, 1. Piosenkarka stworzyła funkową playlistę na swoim profilu na Spotify i zwróciła uwagę na wybór hitów z bardzo różnych czasów. Wśród twórców tego gatunku, meksykanka wybrała AnittęValesca Popozuda , MC Marcinho , DJ Malboro , DJ Méury i innych.

Udostępnij
Sprawdź także  Karol G i J Balvin ujawniają “Location”

Zostaw odpowiedź