Ci łamacze serc towarzyszyli Maite Perroni w telenowelach


William Levy, Eugenio Siller i Daniel Arenas to tylko niektórzy z najbardziej pamiętnych telenowel Maite Perroni


W swojej ponad 15-letniej karierze Maite Perroni dała życie ważnym bohaterkom licznych seriali i telenoweli. 38-letnia aktorka zasłynęła z wybitnego występu w kultowej młodzieżowej telenoweli „Rebelde”, projekcie, który wywindował ją do sławy w latach 2004-2006.To był dopiero początek kariery, a przed nią pojawiły się wielkie możliwości. Dzięki swojej wielkiej charyzmie i talentowi Maite stała się jedną z ulubionych aktorek producentów. W swojej pełnej sukcesów karierze brała udział w ponad dziewięciu telenowelach, ośmiu filmach i pięciu serialach; nie licząc do tego wielkiej kariery muzycznej w emblematycznej grupie „RBD” i solowej.Jakby tego było mało, aktorka miała okazję podzielić się ekranem z przystojnymi mężczyznami. Poznaj jedne z najbardziej pamiętnych nazwisk

William Levy

Maite Perroni i William Levy rozkochali widownię dzięki wspaniałemu połączeniu w „Cuidado con el ángel / Nie igraj z aniołem z 2008 roku. Pod produkcją Nathalie Lartilleux Nicaud aktorzy dali życie „Marichuy Velarde” i „Juanowi Miguel San Román Bustos”. Plotki głoszą, że podczas kręcenia fikcja minęła rzeczywistość i zakochali się w sobie.

Kilkakrotnie Perroni i Levy widziano na rajskich plażach Acapulco. Nawet bliskie źródła ujawniły, że mieli sekretny romans, ale zakończył się on po czterech miesiącach z powodu małżeństwa aktora z Elizabeth Gutiérrez.Dzięki wielkiemu sukcesowi „Nie igraj z aniołem” powrócili ponownie ze swoją chemią na ekran w „Triunfo del amor / Triunf miłości” w 2010 roku, w produkcji Salvadora Mejíi. W tym czasie krążyły pogłoski, że William i Maite nie rozmawiali ze sobą poza planem na prośbę jego żony.

Sprawdź także  Soy tu dueña / Kobieta ze stali: słynna aktorka była brana pod uwagę za „Valentinę Villalbę”, ale odrzuciła tę rolę

Eugenio Siller

Eugenio Siller i Maite Perroni mieli okazję współpracować w melodramacie Juana Osorio Mi pecado / Mój grzech” w 2009 roku. Aktorzy zagrali z nim „Lucrecię Córdoba Pedraza” i „Juliána Huerta Almada „El Chamuco”, dwójkę najlepszych przyjaciół, którzy się w sobie zakochują.   Przystojny meksykański aktor zdobył sympatię aktorki podczas nagrań telenoweli. Kilkakrotnie Maite dziękowała mu za przyjaźń za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie. 

Daniel Arenas

W 2014 roku kolumbijski aktor dzielił ekran z Maite Perroni w „La Gata / Kotka” , meksykańskiej telenoweli wyprodukowanej przez Nathalie Lartilleux dla Televisa. Aktorzy dali życie w serii „Esmeraldzie Cruz”, znanej jako „La Gata” i „Pablo Martínez Negrete”.

Arenas i Perroni stworzyli świetny duet na ekranie, który sprawił, że widzowie się w nich zakochali. „Uwielbiam z nim pracować. Jest wspaniałym towarzyszem, niesamowitą osobą, dżentelmenem… Bardzo podobało mi się Twoje towarzystwo i mam nadzieję, że później możemy ponownie się spotkać, a w międzyczasie mam już w życiu przyjaciela, którego warto zatrzymać – powiedziała Maite Perroni kilka miesięcy po wielkim finale.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź