La desalmada: będzie miało drugi sezon, co potwierdził jego bohater!


Livia Brito potwierdziła, że ​​telenowela La desalmada będzie miała drugi sezon i premiera odbędzie się pod koniec 2022 roku. 


Nowa telenowela wyprodukowana przez José Alberto Castro od czasu premiery odniosła sukces. Na kanale Las Estrellas produkcja przekracza cztery miliony widzów, a na Univision sięga dwóch milionów. 

Biorąc pod uwagę dużą otwartość, możliwość drugiego sezonu była rozpatrywana od dawna i najwyraźniej jest to już fakt. 

Livia Brito, która wyróżnia się jako bohaterka wraz z José Ronem, potwierdziła, że ​​La desalmada będzie miała kolejną odsłonę. 

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na jej koncie na Instagramie aktorka została zapytana o ten temat i odpowiedziała: „Tak, będzie drugi sezon, ale to plotki. To znaczy, to nie plotki, to prawda, El Güero mi to powiedział. Będzie drugi sezon La desalmada”. 

Kubanka wspomniała również, że nowe rozdziały ukażą się pod koniec przyszłego roku. 


Przypomnijmy, że José Alberto Castro również mówił o tej możliwości w połowie sierpnia. W wywiadzie dla programu Gente regia stwierdził, że drugi sezon będzie zależał od reakcji publiczności. 

„Czy zdołamy przedłużyć telenowelę, wydaje mi się to trudne. Jedną opcją jest, że być może moglibyśmy przygotować drugą część La desalmada, ale to będzie zależeć w dużej mierze od reakcji ludzi i tego, jak będzie wyglądał cały cykl historii ”, oświadczył producent. 

W innej publikacji Meksykanin przyznał, że jego najnowszy projekt przekroczył wszelkie jego oczekiwania.

„Kiedy myśleliśmy o stworzeniu tej historii, mieliśmy założyć, że będziemy mogli znów mieć telenowelę w nocy, że ludzie będą mogli usiąść ze swoimi dziećmi, aby ją obejrzeć i że może to być również dla nich jakiś temat. Myślę, że byliśmy za bardzo skoncentrowani na wszystkim, co przydarzyło się handlarzom narkotyków i tak dalej, i myślę, że ten temat już się wyczerpał” – powiedział.

Sprawdź także  “Diseñando tu amor” stawia na klasyczny melodramat

Udostępnij

Zostaw odpowiedź