Farruko dominuje na listach Billboard ze swoim nowym hitem „Pepas”


” swoim rytmem i popularnością zamiata wszystkie platformy


Portorykański piosenkarz osiągnął w tym tygodniu pierwsze miejsce na pięciu listach  ze swoją piosenką „”, w tym Hot Latin Songs, Hot Dance / Electronic Song, Latin Digital Song Sales, Latin Streaming Songs i Dance / Electronic Streaming Songs, wg oświadczenia wydanego we wtorek.

W oświadczeniu podkreślono, że „PEPAS” stał się światowym fenomenem z 325 milionami łącznych emisji i osiągnął pozycję numer 1 w 9 krajach, a także jest trendem w ponad 22 krajach.

Singiel stał się również hitem na platformach takich jak REELS i TikTok.Teledysk, który ukazał się zaledwie dwa tygodnie temu, zebrał już ponad 45 milionów wyświetleń.

„PEPAS” stał się również najbardziej znaną hiszpańską piosenką, wykonywaną przez latynoskiego artystę z listy Spotify Global Top 50 .

Chociaż piosenka zaczyna się powoli, a Farruko śpiewa w melodii, która zaczyna narastać, szybko nabiera tempa i przekształca się w coś, co przypomina imprezy taneczne przed COVID-19.

Aby idealnie dopasować nastrój i energię piosenki, Farruko po mistrzowsku snuje historię pełną zabawy w klubie nocnym z najbliższymi przyjaciółmi ciesząc się życiem w jego najczystszej formie.

„Fani byli przygotowani na piosenkę, która pozwoli im cieszyć się muzyką bez żadnych zmartwień. 'PEPAS' to celebracja życia i możliwość wspólnego tańca, gdziekolwiek jesteśmy”, powiedział Farruko.„To była nasza intencja, kiedy pisaliśmy piosenkę i myślę, że właśnie dlatego publiczność się z nią utożsamiła” – powiedział artysta.

Po swoim debiutanckim wykonaniu „PEPAS” na Premios Juventud w zeszłym miesiącu, Farruko wykonał także piosenkę podczas swoich występów na BAJA BEACH FEST w Rosarito w Meksyku.

Farruko przygotowuje się do swojej pierwszej dużej trasy po stadionach w Stanach Zjednoczonych, „LA 167 Tour”, która zatrzyma się w 12 miastach, w tym w Kalifornii, Teksasie i na Florydzie.

„LA 167” rozpocznie się w listopadzie 2021 r. a zabierze go do rodzinnego Portoryko w lutym 2022 r., gdzie już przeszedł do historii, kiedy wyprzedał bilety na swój występ 5 lutego 2022 r. w Coliseum José Miguela Agrelota (Coliseo de Puerto Rico ) podczas przedsprzedaży (skłaniająca artystę do dodania kolejnego terminu 4 lutego 2022).

„LA 167 Tour” zakończy się w Chicago 20 lutego 2022 roku w Rosemont Theatre. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź