Daniel Arenas ponownie spotyka się 8 lat później ze swoją córką 'Corazón indomable / Dzikie serce’


Dziewczyna była jeszcze małym dzieckiem, kiedy dała życie „Lupicie” w odnoszącej sukcesy telenoweli Televisa. Dziś ma 8 lat i nadal rozwija swoją karierę aktorską


W przeciwieństwie do prawdziwego życia, Daniel Arenas był kilkakrotnie ojcem w telenowelach. Jedną z tych rodzin utworzył wraz z Aną Brendą w odnoszącej sukcesy telenoweli Televisa Corazón indomable ( Dzikie serce – 2013), w której kolumbijski łamacz serc miał córkę o imieniu „Lupita”.

Ta mała postać rosła wraz z kolejnymi odcinkami od dziecka do małej dziewczynki, co spowodowało, że grała ją więcej niż jedna aktorka.

Pierwszą, która dała życie córce Maricruz (Ana Brenda) i Octavio (Daniel), była dziewczynka o imieniu Ámbar Luz, która dziś przekształciła się w charyzmatyczną 8-letnią dziewczynkę. Co ciekawe, kontynuuje karierę aktorską w różnych produkcjach Televisy.Właśnie w swojej nowej przygodzie zawodowej w meksykańskiej firmie Ámbar mogła ponownie spotkać się ze swoim ojcem w telenoweli. Emocjonalne spotkanie, po którym dziewczynka nie zwlekała z udostępnieniem na swoim profilu na Instagramie, ma prawie 20 tysięcy obserwujących.

„Spotkanie odbyło się dzisiaj po 8 latach w nagraniach telenoweli S.O.S. Me estoy enamorando. Dziś zobaczyłam Daniela Arenasa, który był moim ojcem w telenoweli Dzikie Serce, gdy byłam Lupitą, kudłatą huerquilla”, mała dziewczyna napisała obok wideo.„Tu spotykam moją córkę z Corazón indomable, co za przyjemność znów cię widzieć” – powiedział 42-letni aktor podczas nagrania, które dziewczyna udostępniła na Instagramie.

Osiem lat po tym, jak byli ojcem i córką w serii, oboje po raz kolejny dzielą się scenę, teraz w nowym melodramacie Televisa wyprodukowanym przez Lucero Suárez, gdzie Arenas odgrywa główną rolę w historii z meksykańską aktorką Iran Castillo .

Sprawdź także  Kto jest kim w nowej wersji Rubi?

Telenowela będzie miała premierę w Meksyku po wakacjach.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź