Najbardziej niesamowite lokalizacje meksykańskich telenoweli


Te melodramaty osadzono w niezapomnianych pejzażach


Meksykańskie telenowele opowiadają niesamowite i niezapomniane historie, odtworzone w magicznych krajobrazach i miejscach. Plaża, góry i mnóstwo przyrody to część tych historii, które sprawiły, że widzowie śnili oraz wzdychali ze swoimi bohaterami.

Podobnie jak fabuła, ważne jest miejsce. Dlatego meksykańskie telenowele przywiązują tak dużą wagę do scenerii i krajobrazów, w których rozwijają się losy bohaterów tych niesamowitych historii.

Cancún

W tym magicznym miejscu nakręcono kultową telenowelę „Rubí”, w której zagrali Bárbara Mori, Eduardo Santamarina i Sebastián Rulli. Po latach wykonano wersję z Camila Sodi w roli głównej.Melodramat opowiada historię ambitnej studentki, która rozpaczliwie pragnie wyjść z biedy, więc postanawia przyciągać mężczyzn swoją urodą. W końcu udaje jej się rozkochać swojego nauczyciela, ignorując swoją prawdziwą miłość i wyrzekając się własnej rodziny, co jest wysoką ceną, która kosztowała ją wiele łez.

Cozumel

Telenowela „Tormenta en el paraíso” z Sarą Maldonado i Erickiem Elíasem rozgrywała się w Cozumel, jednym z głównych ośrodków turystycznych w Meksyku. W tym melodramacie Mariana Seoane dała życie antagonistycznej postaci.

Cozumel charakteryzuje się plażami i rafami, które zapraszają miłośników morza. Posiada również bogatą gastronomię i ciekawe nocne życie w swoich restauracjach i barach.


Guadalajara

W tej pięknej krainie rozgrywa się historia między „La gaviota” a postaciami granymi przez aktorkę i byłą pierwszą damę Meksyku, Angélicę Riverę oraz uwodzącego Eduardo Yáñeza.

Ta meksykańska telenowela jest jedną z pierwszych adaptacji kolumbijskiego przeboju „Café con aroma de mujer”, choć w tej wersji dodatkowym składnikiem była tradycyjna tequila (zamiast kawy), gdyż protagonista jest pracownikiem farmy w miejscowości Tequila, w stan Jalisco, gdzie pracowała przy agawie.


Hidalgo

W Tetlapaya, w stanie Hidalgo w Meksyku, znajduje się hacjenda, w której nakręcono niezapomnianą telenowelę „Amor real” z Adela Noriega i Fernando Colunga w rolach głównych.

Ta historia osadzona została w czasach kolonialnych z typowymi strojami i karetami tamtych czasów. Mauricio Islas zagrał trzecią postać w głównej parze, której towarzyszyli także aktorzy tacy jak Helena Rojo, Chantal Andere i Ernesto Laguardia.

Sprawdź także  „Pasión de Gavilanes”: „Armando” pojawia się ponownie w telewizji i jest nie do poznania

Campeche 

To miasto murów, w którym kręcono „Lo que la vida me robó / Za głosem serca” z Sebantiánem Rulli i Angelique Boyer w rolach głównych. Luis Roberto Guzmán jest antagonistą tego dramatu, którego premiera odbyła się w 2013 roku, a którego akcja toczy się w obecnych i współczesnych czasach.

Historia miała miejsce w miejscowości Agua Azul, gdzie „Monserrat”, młoda kobieta o dobrej pozycji społecznej w końcu zakochuje się w „Alejandrze”, skromnym pracowniku na farmie „Almonte”. Graciela (Daniela Castro) robi wszystko, aby ich rozdzielić, ponieważ interesuje ją zachowanie statusu społecznego.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź