Maite Perroni

W środku kontrowersji pojawia się Maite Perroni z ogromnym przesłaniem!


„Kiedy pojawia się cień, bardzo niewielu oświetla twoją ścieżkę”. Spójrz na wszystko, co powiedziała!


To trudne dni dla Maite Perroni, która właśnie rozpoczęła proces sądowy o zniesławienie po tym, jak została oskarżona o spowodowanie separacji małżeńskiej między Claudią Martín i Andrésem Tovarem.

Podczas gdy Claudia Martín przerwała milczenie na temat swojej sytuacji, Maite Perroni pojawiła się ponownie po wielu dniach nieobecności w swoich sieciach społecznościowych z filmem w zwolnionym tempie na Instagramie podczas sesji zdjęciowej, w której pozuje w spektakularnie długiej, różowej sukience z szerokimi rękawami i przezroczystościami.

„Kiedy świecisz i wydaje się, że wszystko jest w porządku… zawsze są tacy, którzy chcą karmić się tą jasnością; jest to wygodne. Ale kiedy nadchodzi cień, bardzo niewielu oświetla twoją ścieżkę. Dzięki tym, którzy tacy byli, są prawdziwymi światłami w moim życiu… Dzisiaj bardzo wyraźnie wiem kim oni są. DZIĘKUJĘ.”, napisała pod klipem.„Podejmowane będą działania przeciwko pani Claudii Martín, panu Cristianowi Danielowi Stambukowi i osobie odpowiedzialnej za publikację” – relacjonował Pous podczas wywiadu dla TVyNovelas. Wynika to z „różnych oświadczeń, które składali bezpośrednio o osobie Maite, argumentując ją i wskazując dosłownie jako »stronę trzecią w sporze«, jakoby spowodowała problem w małżeństwie pana Tovara ”. Podkreślił, że to, co robią tamte osoby, „zniesławia ją i wyrządza poważną oraz nieodwracalną szkodę, zarówno osobistą, jak i zawodową, jej wizerunkowi, reputacji, prestiżowi, honorowi, życiu prywatnemu i prywatności. Nie tylko ze względu na to, co powiedzieli, ale dlatego, że jest to również pełne fałszu”.

Udostępnij
Sprawdź także  Televisa powraca do swoich początków, tworząc Quererlo todo, klasyczny melodramat dla całej rodziny

Zostaw odpowiedź