Netflix zaprezentuje kobiety w nowej serii 'Intimidad’


rozpoczyna się od wycieku seks wideo polityka


 ogłosiła rozpoczęcie kręcenia , nowej hiszpańskiej oryginalnej serii stworzonej przez Verónicę Fernández (Hache) i Laurę Sarmiento (Matadero), a także z udziałem aktorek pokroju Itziar Ituño (La casa de papel / Dom z papieru), Patricia López Arnaiz (La otra mirada), Emma Suárez (Criminal), Verónica Echegui (Días de Navidad), Ana Wagener (El inocente) y Yune Nogueiras (Akelarre).

Filmik erotyczny przedstawiający polityka z obiecującą przyszłością, który wyciekł do prasy, jest katalizatorem tej historii, która opowiada o życiu czterech kobiet, które są zmuszone do przekraczania cienkiej granicy między tym, co należy do życia publicznego i prywatnego. Gdzie są granice naszej intymności? Co dzieje się z naszym życiem, gdy nasza staje się tematem rozmów?

„Życie zmienia się w mgnieniu oka… jednym kliknięciem, w dźwięku wysyłanej wiadomości. Twoje życie prywatne przestaje być prywatne, by stać się publiczne w ciągu milisekund. Ktoś naciska przycisk i nagle wywołuje niekontrolowany huragan, epidemię, Twoja przemieszcza się z ekranu na ekran z niezmierzoną prędkością. Bezradność, jaką wywołują te nowe czasy, oraz poczucie, że granice intymności i prywatności są dla wielu niewidoczne, to DNA tego serialu” – wyjaśnia Verónica Fernández.

Laura Sarmiento dodaje: „ to opowieść o obrazie, który wybieramy do projekcji i jego niezgodności z rzeczywistością. Bohaterowie serialu żyją, tak jak my, w świecie, w którym marginesy prywatne i publiczne są niestabilne, zmienne, obce.  mówi również, że ujawnianie prywatności innych nie jest czymś anegdotycznym, ale potencjalnie dewastującym dla ofiary. Wielokrotnie usprawiedliwia się to obwinianiem ofiary. mówi o tej niesprawiedliwości jako o przeszkodzie dla osób, których prywatność została naruszona. Podnieś głowę. „

Udostępnij

Zostaw odpowiedź