Umiera Óscar Sánchez Zafra, aktor seriali i filmów takich jak „La casa de papel” i „Rec”


Artysta zmarł w wieku 52 lat, czego żałuje cały sektor audiowizualny


 zmarł w ostatnią niedzielę, 6 czerwca, w wieku 52 lat. Potwierdziło to Compañía Nacional de Teatro Clásico, w którym pracował jako przy pracach takich jak La vida es sueño czy El perro del hortelano.

„Bardzo żałujemy straszliwej straty aktora Óscara Sáncheza Zafry, od kilku lat ściśle związanego z CNTC (…) Nigdy cię nie zapomnimy, Óscar. DEP”, mówi tweet, który udostępnili w swoich sieciach.

Jednak przyczyny jego przedwczesnej śmierci są nadal nieznane.


, którego zawsze widzieliśmy

Sánchez Zafra był drugorzędnym aktorem, który publiczność mogła zobaczyć w wielu dziełach, czy to w teatrze, filmie i telewizji.

Na dużym ekranie uczynił swoją ostatnią rolę w międzynarodowej produkcji Operation Mincemeat, Johna Maddena , reżysera Shakespeare in love i którego premiera jest zaplanowana na 2022 r ale pojawił się również w takich filmach jak Rec 2, Marsella i El mundo alrededor.

Nie przestał też pracować przy serialach telewizyjnych: od pojawienia się po powrocie Los Hombres de Paco , po wcielenie postaci Paco w  (2 rozdziały), Águila Roja, Cuéntame, El comisario i Hospital Central i wiele innych

Udostępnij
Sprawdź także  Czy ' El desorden que dejas' będzie miało drugi sezon na Netflix?

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź