Luis Miguel: nieoczekiwany proces sądowy aktora przeciwko Diego Boneta


Seria Luis Miguel: La serie umieściła Diego Bonetę na szczycie kariery, ale teraz niespodziewany pozew o napaść stanął na drodze aktora


Serial Luis Miguel w Netflix to jeden z wielkich sukcesów platformy, w dużej mierze za sprawą świetnej gry Diego Bonety, głównego bohatera. Kiedy w życiu artysty, który gra Luismi, wszystko idzie różowo, niespodziewany pozew przeciwko niemu wyszedł od kolegi z klanu, by zakłócić ten moment.

Diego Bonety wkrótce zagra u boku Alexandry Daddario w nowej i bardzo odmiennej wersji Romea i Julii dla kina, ale najpierw będzie musiał poradzić sobie z pozwem wniesionym przez kolegę z planu. Aktor, który dzielił sceny z protagonistą Luisa Miguela, postanowił wystąpić przeciwko niemu za napaść i wiadomość ta wstrząsnęła wszystkimi.

Aktorem, który pozwał sądownie Diego Gonzáleza (prawdziwe nazwisko aktora) jest Martin Bello, hiszpański interpreter w serii Luis Miguel, który gra Tito, wuja głównego bohatera. Bello rozpocznie postępowanie prawne przeciwko Bonecie w sprawie sceny, która najwyraźniej wymknęła się spod kontroli, gdy w odcinku 1 jego postać opowiada Luisowi Miguelowi, co stało się z jego matką, Marcelą.

Dyskusja między Tito i Luisem Miguelem czyli Martínem Bello i Diego Bonetą kończy się uderzeniami i tak to widać w serialu Netflixa. Jednak aktor, który teraz pozywa głównego bohatera, powiedział, że po tej fikcyjnej „kłótni” pozostały siniaki i rany na ciele. Bello mówi, że pokazał produkcji swoje obrażenia, ale „nie zwracali na niego zbytniej uwagi”.

„To była scena, w której opowiadam Luisowi Miguelowi (Diego Boneta), co stało się z jego matką. Przećwiczyliśmy scenę, ale w końcu Diego Boneta naprawdę mnie uderzył i wysłał do szpitala” – komentował podczas wywiadu. – „Następnego dnia znowu miałem zdjęcia i skorzystałem z okazji, aby zobaczyć się z lekarzem na planie, który zalecił mi pójście do szpitala, ponieważ byłem chory. Zabrali mnie do fizjoterapeuty, który powiedział, że nie może mnie dotykać, ponieważ muszę iść do ortopedy – powiedział.Poza brutalną sceną postać Martína Bello została „usunięta” z projektu bez żadnego wyjaśnienia, a aktor uważa, że Diego Boneta miał coś wspólnego z tą decyzją. „Nagle odcięli mnie, bo miałam kontynuować projekt. Nie dali mi żadnego wyjaśnienia. Teraz chcę wiedzieć wszystko. Nie szukam zysku ekonomicznego, ale sprawiedliwości musi stać się zadość”, – powiedział aktor, który pozwał protagonistę Luisa Miguela .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *