Televisa przygotowuje nową wersję meksykańskiej klasyka: 'Viviana' Kim jest producent?


Televisa przygotowuje się do rozpoczęcia prac nad nową telenowelą, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku


Po sukcesie osiągniętym przez Quererlo todo, producent Ignacio Sada będzie dowodził nową wersją klasycznej Viviany

Chociaż dalsze szczegóły tej produkcji są nadal nieznane, specjalista od telenoweli José Manuel Martín wyjaśnił, że remake będzie nosił tytuł  Volverte a ver 

Zgodnie z tym, co zostało opublikowane na jego koncie Noveleando na Instagramie, dramat zajmie czas, w którym obecnie jest Diseñando tu amor.

Jeśli chodzi o bohaterów, natarczywie powtarzane są nazwiska: Danilo Carrery i Claudii Martín.

Wspomniana publikacja wywołała różnego rodzaju komentarze wśród miłośników i wiernych fanów meksykańskich melodramatów. 

„Claudia Martín jest idealna jako bohaterka, ale nie z Danilo Carrerą”, „Nie lubię Danilo Carrery jako protagonisty”, „Wydaje mi się staroświecka”, „Pamiętaj, że w Viviana bohaterowie nie są razem”, „Mam tylko nadzieję, że Emmanuel Palomares i Fabiola Guajardo tam będą ”, pisali użytkownicy.Fakty dotyczące Viviany, oryginalnej wersji Ververte a ver 

Viviana to meksykańska telenowela, która została wyemitowana w połowie 1978 roku na kanale Televisa Las Estrellas. 

Projektem kierował Valentín Pimstein, a w głównych rolach zagrali: Lucía Méndez i Héctor Bonilla. 

Fabuła koncentruje się na Vivianie, biednej dziewczynie mieszkającej w San Andrés i zakochującej się w Jorge Armando, turyście z Mexico City, który przyjeżdża do miasta, aby spędzić tam wakacje. Jego miłość do niej jest odwzajemniona, a on przekonany o tym, co do niej czuje, proponuje małżeństwo. Akceptuje.

Po ślubie Armando wraca do miasta i prosi Vivianę, aby poczekała na niego w mieście, podczas gdy on rozwiąże pewne problemy. 

Widząc, że mijają miesiące, a jej mąż nie wraca, Viviana postanawia go poszukać i wtedy dowiaduje się, że jest w innym związku.Należy zauważyć, że ta telenowela była kilkukrotnie adaptowana, między innymi El engaño i Los años pasan.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *