Fani lamentują nad wysoką treścią +18 „Elite”


Twierdzą, że większość fabuły opiera się na scenach erotycznych


Wystartował czwarty sezon hiszpańskiego serialu „Elite / Szkoła dla elit” i jak sugerowali jego twórcy, miał być bardziej kontrowersyjny i seksualny. Reakcje były natychmiastowe i podczas gdy jeden sektor celebruje wysoką zawartość erotyczną, inni krytykują, że program opiera się tylko na gorących scenach.

Aktorzy Ester Expósito, Danna Paola, Álvaro Rico i Jorge López pożegnali się z serialem, aby zrobić miejsce dla Carla Díaz (Ari), Manu Ríos (Patrick), Martiny Cariddi (Mencía) i Pol Granch (Phillipe), nowych studentów Las EncinasChociaż historia jest pierwotnie oparta na uczniowskim thrillerze, są tacy, którzy wyrazili już swoją opinię na temat tego ostatniego sezonu: „Moja mama zapoznała się z serialem „Elite”, dzięki niemu moja mama uważa, że Hiszpania jest miejscem pełnym nastoletnich orgii”.

„Za każdym razem, gdy promują »Elite«, mają tam treści seksualne. Zastanawiam się, czy serial jest oparty tylko na tym, ponieważ nie może być tak, że anulują kilka pięknych seriali z wartościowymi treściami, dla takiego »poronga«”, to tylko kilka komentarzy na Twitterze.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *