elite fot Netflix

Zdjęcia z kręcenia 'Elite’ z nowymi nabytkami


Platforma ogłosiła, że ​​filmowanie dobiegło końca


Elite stała się jedną z najbardziej udanych serii Netflix ostatnich czasów. Hiszpańska , która katapultowała kariery Ester Expósito, Maríi Pedrazy czy Aróna Pipera, stała się fenomenem. I nie jesteśmy zaskoczeni! Wyszukane intrygi ekskluzywnej szkoły Las Encinas przyciągały nas od samego początku. Rzecz w tym, że uczniom przytrafiają się różne rzeczy!

Latem ubiegłego roku platforma ogłosiła nazwiska aktorów i aktorek, którzy zostaną dodani do oryginalnej obsady serialu. Teraz, pięć miesięcy później, ogłosił, że zakończył już kręcenie czwartego sezonu.

Zrobił to za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, udostępniając nowe z sesji, na których można zobaczyć dobrą energię wśród nowych członków. Tak naprawdę , twórca , już w wywiadzie powiedział nam o dobrej atmosferze na planie, jaka panowała od pierwszej chwili.

„To był trudny rok dla wszystkich. Dlatego jesteśmy dumni, że zakończyliśmy kręcenie czwartego sezonu. Tutaj zostawiamy Wam szczęśliwe chwile, które chcemy zapamiętać … ”, możecie przeczytać obok zdjęć, które udostępnił na oficjalnym profilu platformy.Ponadto platforma zapewniła, że ​​ do serialu już się zakończyły: „W tym roku nagroda została nam wręczona przez studentów Las Encinas: zakończyły się zdjęcia do 4. sezonu

Na zdjęciach możemy zobaczyć codzienne chwile aktorów i aktorek między ujęciami. Widzimy, że Manu Ríos, Martina Cariddi, Carla Díaz i Pol Granch doskonale dołączyli do grupy.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź