Zdjęcia z kręcenia 'Elite’ z nowymi nabytkami


Platforma ogłosiła, że ​​filmowanie dobiegło końca


Elite stała się jedną z najbardziej udanych serii Netflix ostatnich czasów. Hiszpańska seria, która katapultowała kariery Ester Expósito, Maríi Pedrazy czy Aróna Pipera, stała się fenomenem. I nie jesteśmy zaskoczeni! Wyszukane intrygi ekskluzywnej szkoły Las Encinas przyciągały nas od samego początku. Rzecz w tym, że uczniom przytrafiają się różne rzeczy!

Latem ubiegłego roku platforma ogłosiła nazwiska aktorów i aktorek, którzy zostaną dodani do oryginalnej obsady serialu. Teraz, pięć miesięcy później, Netflix ogłosił, że zakończył już kręcenie czwartego sezonu.

Zrobił to za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, udostępniając nowe zdjęcia z sesji, na których można zobaczyć dobrą energię wśród nowych członków. Tak naprawdę Carlos Montero, twórca Elite, już w wywiadzie powiedział nam o dobrej atmosferze na planie, jaka panowała od pierwszej chwili.

„To był trudny rok dla wszystkich. Dlatego jesteśmy dumni, że zakończyliśmy kręcenie czwartego sezonu. Tutaj zostawiamy Wam szczęśliwe chwile, które chcemy zapamiętać … ”, możecie przeczytać obok zdjęć, które udostępnił na oficjalnym profilu platformy.Ponadto platforma zapewniła, że ​​zdjęcia do serialu już się zakończyły: „W tym roku nagroda została nam wręczona przez studentów Las Encinas: zakończyły się zdjęcia do 4. sezonu Elite”

Na zdjęciach możemy zobaczyć codzienne chwile aktorów i aktorek między ujęciami. Widzimy, że Manu Ríos, Martina Cariddi, Carla Díaz i Pol Granch doskonale dołączyli do grupy.


Udostępnij
Sprawdź także  'Valeria'. Kiedy serial na podstawie bestselleru Elisabet Benavent?

Zostaw odpowiedź