Z tego powodu Danna Paola nie brała udziału w 'Elite: Historias breves’?


Carlos Montero zdradził, dlaczego nie pojawia się w „Krótkich historiach” jako preludium do premiery czwartego sezonu

 


Tak zwany Tydzień Elitarny przejął platformę streamingową wraz z pierwszą miniserią z Rebe, Cayetaną i Guzmánem. 

Historie prezentowane od poniedziałku do czwartku 17 czerwca mają na celu zamknięcie niektórych wątków, które nie zostały uwzględnione w poprzednich sezonach. Posłużą również do pokazania, jak wyglądało lato bohaterów przed powrotem do Las Encinas.

Pomimo opuszczenia serialu w trzeciej odsłonie, aktorki Ester Expósito i Mina El Hammani biorą udział w serii w przeciwieństwie do Danny Paoli. 

Choć postać grana przez Meksykankę została uznana za jedną z najsilniejszych w Elit, produkcja nie mogła z nią współpracować. Twórca serialu, Carlos Montero, wyjaśnił, że ograniczenia spowodowane pandemią uniemożliwiły aktorce oraz aktorowi Jorge López udział w projekcie.

„Lucrecii i Valerio nie ma, ponieważ byliśmy w środku pandemii, o której prawie już zapomnieliśmy. Stworzenie czwartego sezonu było wyzwaniem i nastąpiło skrócenie historii. W tym czasie nie można było naprawdę sprowadzić nikogo z zewnątrz, pozostało nam pragnienie tego” – powiedział w wywiadzie dla eCartelera. 

Następnie przyznał, że praca z takimi aktorami jak oni zawsze będzie przyjemnością, ale tym razem nie było to możliwe.Przypomnijmy, że oficjalna premiera czwartego sezonu zaplanowana jest na piątek, 18 czerwca na platformie

Udostępnij
Sprawdź także  Fani lamentują nad wysoką treścią +18 „Elite”

Zostaw odpowiedź