Deezer pokazuje nową perspektywę z Acoustic Reggaeton


Dezeer ogłosił rozpoczęcie nowego projektu, który ma na celu zaoferowanie innego spojrzenia na reggaeton, oferując publiczności akustyczne wersje artystów takich jak Camilo, Reik, Manuel Turizo, Pedro Capó, Tini, Lenny Tavárez, Dalex, Justin Quiles, Lali, Mau y Ricky, Cali y el Dandee, czy Abraham Mateo


„Reggaetón to już nie tylko taniec, energia czy życie na pełnych obrotach. Można go również używać do relaksu i spokojnych spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Globalna usługa strumieniowego przesyłania dźwięku, Deezer, nadała temu gatunkowi eksperymentalny i rewolucyjny charakter, pozostawiając ich głosy, aby pokazać cały talent, jaki mają ci artyści” wyjaśnił Deezer podczas premiery oryginalnego i ekskluzywnego albumu„ Reggaetón Acústico ”, który jest posiada 17 wersji akustycznych.

Równolegle platforma nagrała mini-dokument i różne teledyski z występów muzycznych dla tego projektu w bardzo ważnych dla gatunku miejscach: Miami, San Juan de Puerto Rico, Mexico City i Bogocie.

„Pisanie i śpiewanie piosenek reggaeton nie jest tak proste, jak myślą ludzie; To mit, bo jeśli tak, to dlaczego tego nie robisz? To samo jak z Auto-tune ; to jest fałszywe, całkowicie fałszywe i ludzie powinni wybić to sobie z głowy. Jeśli nie jesteś dostrojony, Auto-tune cię nie dostroi ”, powiedział artysta Manuel Turizo w mini-dokumencie „Reggaetón Acústico”.

„To jest biznes piosenki, tu chodzi o piosenki. A jeśli sama piosenka nie pasuje, nie mamy nic. Za każdym razem, gdy robimy piosenkę, upewniamy się, że możemy trzymać gitarę i śpiewać, ponieważ wiele piosenek naprawdę tak się narodziło (…),” – Mau i Ricky skomentowali swoją część.

W tym sensie określili projekt: „Nie należy ograniczać piosenki, a są opcje na różne momenty życia. Jeśli chcesz poruszyć talią, wsłuchaj się w rytm, a jeśli chcesz posłuchać tekstu, pogłębić i posłuchać piosenki w bardziej relaksującej chwili, mamy dla Ciebie wersję akustyczną”.

W tej nowej ofercie Deezer proponuje utwory takie jak „Millones”, Camilo; “Si me dices que sí”, Reik; “Amor en coma”, Manuel Turizo; “Vibes”, Matt Hunter; “Me enamora”, Lenny Tavárez; “Feelings”, Dalex; “Jeans”, Justin Quiles; “Báilame en los besos”, Dylan Fuentes; “Donde hubo amor”, Pedro Capó; “Chimbita”, Feid; “Bailo pa’ ti”, Lali; “Doctor”, Mau y Ricky; “Agüita con coco”, J Alvarez; “Mala de verdad”, Mariah Angeliq; “Miénteme”, Tini; “Despiértate”, Cali y el Dandee; “Sanga Zoo”, Abraham Mateo.

Wszyscy ci artyści są już na oryginalnym albumie „Reggaetón Acústico”, promowanym na całym świecie, a od 25 czerwca znajdą się również na 17 okładkach najlepszych redakcyjnych playlist Deezer.

Niektóre utwory z „Reggaetón Acústico” można również znaleźć na listach odtwarzania dla różnych nastrojów i środowisk, takich jak „Vamos a la playa”, „Te amo” czy „Perreo con amor”.

W tym projekcie pokazujemy mniej znane oblicza tych wielkich artystów, najbardziej romantyczne i spokojne. Piosenkarze prezentowani są bez zbytnich ozdób, ich esencja błyszczy. To nowy format, który naprawdę chcieliśmy pokazać światu za pośrednictwem naszej platformy”- powiedział Mauricio Mendoza, kierownik ds. Treści i relacji branżowych w Deezer w Ameryce.

W tych akustycznych wersjach są nie tylko uznani artyści, ale są też nowe talenty, takie jak Dylan Fuentes, który został niedawno wybrany do programu wsparcia „Deezer Fresco” dla początkujących artystów.

Aby cieszyć się oryginalnym albumem Deezer, „Reggaetón Acústico”, odwiedź: https://dzr.lnk.to/ReggaetonAcustico_Artist.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *