’El amor cambia de piel': nowy dramat, który przygotowuje Televisa


Po sukcesie „La mexicana y el güero”, producent Nicandro Díaz już przygotowuje nowy melodramat dla Televisy


Pandemia Covid-19 stała się wyzwaniem dla przemysłu rozrywkowego, więc gdy fani dowiedzieli się, że wybitny producent Nicandro Díaz we współpracy z Televisą już pracuje nad nowym projektem zatytułowanym „El amor cambia de piel”, byli bardzo podekscytowani.

Wszyscy czekają, aby dowiedzieć się więcej na temat szczegółów tego nowego melodramatu i kto zagra główne role.

W tym sensie Nicandro, który był również odpowiedzialny za udane projekty, takie jak “Amores verdaderos / Prawdziwe uczucie”, “Destilando amor / Miłość jak tequila” czy “Soy tu dueña / Kobieta ze stali”, wyjaśnił, że „El amor cambia de piel” ma historię, która zachwyci każdego.„To telenowela zatytułowana El amor cambia de piel, to historia kolumbijska, nie została nakręcona w Meksyku i uważamy, że ma odpowiednie cechy melodramatu, aby osiągnąć wyniki wymagane przez publiczność i firmę” – powiedział podczas niedawnego wywiadu dla Televisa Espectáculos.

Zapowiedział też, że opowieść „El amor cambia de piel” będzie opowiadać o dojrzałej kobiecie, która po 20 latach małżeństwa cierpi z powodu porzucenia przez męża.

Należy zauważyć, że Nicandro Díaz wciąż poszukuje bohaterów do „El amor cambia de piel”, choć ma już swoją faworytkę i jest nią piękna Michelle Vieth, z którą współpracował przy „Mi pequeña traviesa”.

„To dziewczyna, którą znam praktycznie od dziecka. Mam co do niej szczególne uczucia, ale tutaj najważniejsze jest to, że doskonale oddaje nam charakter, który będzie interpretować i bardzo się cieszę, że się spotkamy znowu po Mi pequeña traviesa” – powiedział.

Już niedługo w Meksyku rozpoczną się nagrania El amor changes de piel.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *