„Sky Rojo 2”: Netflix uruchamia zwiastun nowego sezonu i przygotowuje nas na to co nadejdzie


Hitowy serial Netflix, który wyemitowano na początku tego roku, ogłasza nadejście drugiego sezonu z pełnym akcji zwiastunem, który pokazuje nam, że „teraz ofiarą stali się myśliwi”


Za miesiąc nadchodzi długo oczekiwany drugi sezon „Sky Rojo”, serialu twórców „La Casa de Papel ”, Álexa Piny i Esther Martínez-Lobato. Aby przygotować fanów, Netflix zaprezentował zwiastun wypełniony adrenaliną.

Pod nazwą „Sky Rojo 2” prezentowany jest ten nowy sezon, składający się z 8 nowych odcinków, gdzie powraca Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) poszukujące swojej zasłużonej wolności.Nowy zwiastun pokazuje nam, że trio będzie musiało dalej radzić sobie z konsekwencjami opuszczenia klubu „Las Novias”. Pomoże im to zrozumieć, że nadszedł czas, aby przestać uciekać i zemścić się na Romeo, Moisés’ie i Christianie, wykorzystując fakt, że połączenie tej trójki wisi na włosku.

Oficjalne streszczenie mówi nam: „W tej odsłonie zobaczymy Coral, Wendy i Ginę bardziej zjednoczonych niż kiedykolwiek. Role się zmienią i teraz myśliwi staną się ofiarami: dziewczyny szukają zemsty za wszelką cenę. Romeo, Moisés i Christian nadal próbują je złapać, ale w przeciwieństwie do nich zaczynają mieć różnice, na czym cierpi ich lojalność zaczyna cierpieć ”.

Pierwszy sezon, wydany pod koniec marca, okazał się sukcesem, do tego stopnia, że ​​serial stał się jednym z najczęściej oglądanych na platformie na całym świecie. Tak więc drugi sezon na pewno powtórzy ten trendW serialu występują Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado, Miguel Ángel Silvestre (Moisés), Enric Auquer (Christian) i Asier Etxeandia (Romeo).

Sky Rojo 2” ma swoją premierę 23 lipca i składa się z 8 odcinków o długości około 25 minut.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *