RBD i nowa niespodzianka dla fanów: „Empezar desde cero” na żywo


Niecały miesiąc po premierze „Inalcanzable” na żywo grupa ma już nowy singiel z projektu


Słynna meksykańska grupa popowa RBD jest aktywna bardziej niż kiedykolwiek, a ich fani są bardzo podekscytowani.

I właśnie teraz wersja na żywo „Empezar desde cero” będzie dostępna na wszystkich platformach cyfrowych.

Jeśli ta wiadomość nie wystarczy fanom, 4 czerwca wydadzą album „Being The Opinion The Global Virtual Union”.Ogłoszenie opublikowano za pośrednictwem sieci społecznościowych meksykańskiej grupy z małym zwiastunem programu na żywo. W tym projekcie są występują Anahi, Maite, Christian i Christopher, którzy są szczęśliwi, że znów są razem.

Należy zaznaczyć, że „Empezar Since Cero” dało nazwę piątemu albumowi RBD, wydanemu w listopadzie 2007 roku.

Hołd dla muzyki i spuścizny RBD 

Fani byli podekscytowani i na nowo przeżywali emocje związane ze wspaniałymi koncertami grupy z wirtualnym show „Ser O Parecer”, który odbył się 26 grudnia 2020 roku.

Ponad 2,5 miliona ludzi na całym świecie obejrzało program na żywo, w którym Anahi, Maite, Christian i Christopher oddali hołd muzyce i dziedzictwu RBD.Chociaż Dulce María i Alfonso Herrera nie byli obecni na spotkaniu, fani odczuwali ich obecność bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ iluzja RBD nie umiera.


Przypomnijmy, że ostatnio Christopher Uckermann skomentował, że rozmawiali o możliwości odbycia trasy koncertowej w 2022 roku.

„Nadal musimy rozmawiać z innymi, ale zawsze jest taka możliwość, a potem każdy z wróci do swoich projektów. Poczekajmy, czy uda się to osiągnąć” – podkreślił. 

Sprawdź także  Bardziej meksykańska niż tequila

Zdecydowanie RBD jest bardziej aktywne niż kiedykolwiek, a fani z całego świata już wypełniają sieci społecznościowe komentarzami na temat nowych projektów, które prezentują i niespodzianek, które mają nadejść.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź