Kto zabił Sarę?: czy będzie sezon 3? To powiedział twórca serii


W środę, 19 maja, na Netflix miał swoją premierę drugi sezon meksykańskiego serialu, a fani już zaczęli naciskać na platformę streamingową, aby odnowić go na trzeci sezon


W środę 19 maja miał premierę w serwisie Netflix drugi sezon meksykańskiego serialu 'Kto zabił Sarę?’ i, podobnie jak w pierwszym sezonie, druga część szybko stała się jedną z najczęściej oglądanych na platformie streamingowej.

Nierozwiązane tajemnice otaczające rodzinę Lazcano, śmierć młodej kobiety w wypadku i dążenie jej brata do zemsty sprawiają, że miliony fanów na całym świecie chcą poznać prawdę.

Po premierze drugiego sezonu fani już zaczęli się zastanawiać, czy pojawi się trzecia odsłona udanego meksykańskiego serialu. Prawda jest taka, że ​​historia nie zamyka się całkowicie, a ciekawy finał pozostawia otwartą możliwość kontynuowania fabuły, jeśli tak zdecyduje Netflix.

Trzeci sezon mógłby skupić się na niektórych z postaci dalszych w serii i ich roli w śmierci Sary. Jednak Netflix jeszcze nie potwierdził, czy będzie trzeci sezon serialu. Platforma zwykle potrzebuje czasu, aby przeanalizować reakcję opinii publicznej i odbiór, jaki mają jej produkty przed podjęciem decyzji.

Należy pamiętać, że pierwsze dwa sezony serialu były kręcone razem, co pozwoliło na premierę drugiego sezonu zaledwie kilka miesięcy po premierze pierwszego. Pomysł twórców zawsze polegał na podzieleniu serii na dwie części, choć w pierwotnych planach nie było trzeciego sezonu .

„Ludzie będą prosić o trzeci sezon. Pisarz musiałby to przemyśleć na nowo, ale widzę, że kolejna część jest trudna, ponieważ nie byłoby czego się trzymać; wszystko jest rozwiązane, wiadomo, kto zabił Sarę. cykl, który musiał zostać spełniony,” wyjaśnił Leo Deluglio (Alex), dla Spoiler.

Jednak pod koniec drugiego sezonu pisarze zawarli mały zwrot akcji, myśląc o możliwości wznowienia serialu, ale widać, że praktycznie wszystkie wątki narracyjne bohaterów zostały już zamknięte.

Sprawdź także  “Malverde: el santo patrón” ma już datę premiery

„Struktura Sary jest bardzo klasyczna, ale omówiłem ją kwestiami, które w tej chwili uważam za globalne, takimi jak przypadek nadużycia, sprawa władzy, którą posiada wielu wpływowych ludzi i czują się bezkarni z tego powodu posiadania dużej ilości pieniędzy lub przynależności do potężnej rodziny ”- wyjaśnił José Ignacio Valenzuela, twórca  Quién mató a Sara?, dla SensaCine w Meksyku.

„Osobiście byłem pełen nadziei i przekonany, że będzie to serial, który podbije przynajmniej rynek latynoski. Miałem nadzieję, że odniesie sukces w Meksyku, Kolumbii, Chile, Brazylii. Ale żeby być bardzo szczerym, nigdy nie wyobrażałem sobie, że ten serial stanie się światowym fenomenem. Przyznam, że to mnie zaskoczyło i absolutnie mnie zadziwiło – zakończył Valenzuela, który nie potwierdził, czy będzie trzeci sezon serialu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź