Kuno Becker o swojej postaci w 'Fuego Ardiente’: „To złoczyńca z zabawną stroną”


Aktor był zadowolony ze swojej pracy, ponieważ potrafił wykorzystać emocje, o których nie wiedział


Od czasu premiery, nowa produkcja Televisy „Fuego Ardiente” przyciągnęła uwagę wszystkich miłośników melodramatu, a jedną z postaci, która wywiera największy wpływ na historię, jest Joaquín, grany przez Kuno Beckera.

Joaquín Ferrer przedstawia się jako człowiek o wielkich ambicjach, który jest w stanie zrobić wszystko, by dostać to, czego chce.To pragnienie zdobycia wszystkiego sprawi, że będzie walczył z rodziną i próbował łatwo zarobić na życie, nie wiedząc, że za błędy słono się płaci.

„Jest postacią, która pozwala mi bawić się ludzkimi emocjami i której sposobu bycia, osobiście oczywiście, nie podzielam, ale fajnie jest go interpretować właśnie z tego powodu, ponieważ jest inny niż ja” – powiedział Kuno Becker podczas wywiadu dla TV y Novelas.Ale jeśli wierzyliście, że ten zły człowiek nie będzie miał swoich fanów, byliście w błędzie, ponieważ jest tak samo kochany, jak nienawidzony, za swój szczególny sposób robienia rzeczy.

„Wiele mówiono na portalach społecznościowych, że Joaquín ma zabawną stronę, nie postrzegają go jako typowego złoczyńcy, za co jestem bardzo wdzięczny” – powiedział aktor, zadowolony z akceptacji swojej postaci.

Wreszcie podziękował Carlosowi Moreno za umożliwienie mu pracy nad tą wspaniałą produkcją, która każdego dnia podbija coraz więcej ludzkich serc.

„Jestem wdzięczny moim kolegom i cieszę się, że mamy wspaniałe otoczenie” – dodał.

Udostępnij
Sprawdź także  Umiera 'pierwsza' aktorka Josefina Echánove

Zostaw odpowiedź