Fuego Ardiente: kto jest kim w ekscytującej historii Televisy


Z pióra Marthy Carrillo i Cristiny Garcíi narodziła się ognista historia o tradycyjnym smaku, ale opowiedziana w ciekawy sposób


Mariana Torres, Carlos Ferro, Claudia Ramírez i José María de Tavira będą bohaterami ekscytującej telenoweli Fuego Ardiente, która odbędzie się w najpiękniejszych sceneriach Sonory.

Wraz z nimi wystąpi Claudia Martín, znany aktor Fernando Ciangherotti i powróci do telenowel Kuno Becker w antagonistycznych rolach.


Poznaj obsadę i postacie z Fuego Ardiente

W Fuego Ardiente fani będą mogli zakochać się w nowej historii pełnej przepełnionych pasji, ponieważ kiedy miłość jest prawdziwa, jest w stanie przejść przez wiele, dopóki pozostaje żywa.

Mariana Torres jako Alexa Gamba

Wierzy w równość płci i równowagę w związku. Męski charakter męża i problemy małżeńskie doprowadzą do pomysłu rozwodu. Nie wie, że w poszukiwaniu sprawiedliwości za śmierć rodziców spotka prawdziwą miłość w Gabrielu, a to miłość zakazana i niekontrolowana.


Carlos Ferro to Gabriel Montemayor

Szuka swojego zaginionego brata i przysięga matce, że znajdzie odpowiedzialnych za to. Ale nie spodziewa się, że zakocha się w Alexie, kobiecie, która jest mu zabroniona, czy też właśnie pociąg do zakazanego owocu wyzwoli szaleństwo?


Claudia Ramírez to Irene Ferrer

Zdecydowana, silna i przyjazna kobieta. Jej największym marzeniem było zostać lekarzem, ale nie mogła tego osiągnąć, więc poświęciła się byciu najlepszą matką, nie wiedząc, że jej świat całkowicie się rozpadnie, gdy pozna Fernando. 


José María de Tavira to Fernando Alcocer

Biolog morski i mistrz świata w surfowaniu. Jest wolnym człowiekiem, który lubi żyć w samotności. Ale wszystko się zmieni, gdy spojrzy na Irene, starszą kobietę, która sprawi, że u​​wierzy w prawdziwą miłość.

Sprawdź także  'Vencer el pasado': pierwsze zdjęcia trzeciej części udanej serii 'Vencer'

Kuno Becker to Joaquín Ferrer

Jego prawem są pieniądze, władza i uznanie. Jego ambicje doprowadzą go do kłótni z rodziną i próby łatwego utrzymania się, co doprowadzi do popełnienia w życiu dużych błędów.


Claudia Martín to Martina Ferrer Urquidi

Fashionistka, która żyje poza granicami kraju, w różowym świecie, ale kiedy skończy się jej wsparcie finansowe, które dał jej ojciec, będzie musiała wrócić do Meksyku, gdzie nie może się powstrzymać od kokietowania Gabriela.


Fernando Ciangherotti jako Dante Ferrer

Wraz z siostrą Irene odziedziczył rodzinną firmę zajmującą się produkcją oliwy z oliwek. To człowiek o silnym i kontrolującym charakterze, przyzwyczajony do władzy i pieniędzy. Jego ambicje doprowadzą go do zaangażowania się w fałszerstwo.


Yolanda Ventura to Pilar Ferrer

Dla Pilar jedność rodziny jest fundamentalna, a jej życie kręci się wokół męża Dantego, członków jej rodziny, i Rodrigo, jej syna. Nie lubi konfliktów, ale wystawia paznokcie, gdy ranią jej rodzinę, zwłaszcza syna Rodrigo.


Arturo Peniche to Alfonso Juárez

Należy do policji stanowej i odpowiada za śledztwo w sprawie zgonów oraz zaginięć w okolicy. Jego największym wyzwaniem jest poszukiwanie gangu „Falcon” zajmującego się fałszowaniem rachunków.


Laura Flores to Laura Urquidi

Walczyła o swoją niezależność, a to odebrało jej dzieci. Udało jej się jednak utrzymać kontakt z Martiną, ale nie z Joaquínem, który czuje, że go porzuciła i dlatego ją odrzuca. Wróci, aby odzyskać syna, a czyniąc to, wyjdzie na jaw tajemnica, którą skrywała od czasów dojrzewania.

Sprawdź także  Leticia Calderón, niezapomniana Esmeralda, trafiła do szpitala z powodu COVID-19

Jaume Mateu to Rodrigo Ferrer

Sebastián Poza to Adriano Ferrer

Maya Ricote to Katia

Luz Edith Rojas to Cari

Bárbara Islas to Araceli

Udostępnij

Zostaw odpowiedź