Tak brzmi 'Y duele’ nowa współpraca Sofi de la Torre i Pablo Alborána


Wyruszyli w drogę w poszukiwaniu wschodu słońca


Sofi de la Torre stopniowo zdobywa sobie uznanie publiczności. 30-latka od dziesięciu lat poświęca się muzyce, wypuszczając piosenki takie jak Mentiendes czy Karma i rozkochuje nas w swoich tekstach. Oczywiście nie była to łatwa droga, ponieważ artystka nie podbiła jeszcze hiszpańskiej publiczności. W rzeczywistości musiała pracować w różnych częściach świata: od Berlina przez Londyn po Los Angeles.

Teraz Sofi spełniła jedno ze swoich marzeń: współpracowała z jednym ze swoich największych idoli. Nie kim innym jak Pablo Alboran. Mężczyzna z Malagi dołączył do nowej wersji Y duele, pięknej piosenki, którą wydała kilka miesięcy temu i która teraz będzie miała nowe życie dzięki tej wersji.

Jest to cenna praca w niepełnym wymiarze godzin, która mówi o tym, jak trudno jest pewnego dnia zapomnieć o osobie, którą kochamy. W stu procentach romantyczne teksty.

Wraz z piosenką Pablo i Sofi wydali klip wideo, w którym widzimy, jak bawią się w szalonej nocy. Jadą furgonetką w prawdziwym stylu Bonnie i Clyde’a. W końcu obaj artyści cieszą się razem pięknym wschodem słońca.Bez wątpienia ta współpraca zachwyci fanów Pabla. Ponadto jesteśmy pewni, że pomoże on w pokazaniu talentu Sofi wielu innym osobom.

Udostępnij
Sprawdź także  Daddy Yankee zdradza, że ​​z powodu pandemii przytył ponad 20 kilogramów

Zostaw odpowiedź