Zobacz, jak wygląda „Dinora”, czarny charakter z „Pasión de Gavilanes / Gorzka zemsta”, prawie 18 lat po telenoweli


stojąca za tą postacią ma obecnie 50 lat


Oprócz braci „Reyes” i sióstr „Elizondo” odnosząca sukcesy kolumbijska   /  była pełna niezapomnianych postaci, które na zawsze utrwaliły się w pamięci publiczności. Niektórzy zrobili to swoją czułością, inni stroną komediową, a inni byli złoczyńcami i w tej kategorii niewątpliwie wyróżnia się przerażająca „.

W tej produkcji Caracol i , która zachwyciła gusta widzów niezliczonych krajów, postać ta miała przesadną obsesję na punkcie „Juana Reyesa”w tej roli Mario Cimarro .

I to jest to, że mściwa `' , która również wyróżniała się swoimi efektownymi włosami w intensywnym czerwonym odcieniu, nie mogła znieść tego, że jej kochanek wolał jej rywalkę `Normę Elizondo' i robi wszystko co możliwe, aby ich rozdzielić.Ta niezapomniana postać wywarła istotny wpływ na publiczność podczas transmisji telenoweli w latach 2003-2004. Niewątpliwie duża część to zasługa mistrzowskiej kreacji Loreny Meritano, która z ciałem i duszą oddała się tej roli podczas ponad 100 odcinków serii Julio Jiméneza.


W ten sposób zmieniła się , antagonistka

Argentyńska zdobyła ogromne uznanie za ten, prawdopodobnie najważniejszy w jej karierze, występ. Jednak sława za oddanie życia tak strasznemu złoczyńcy jak „ miała swoją cenę, ponieważ z tego powodu stała się najbardziej znienawidzoną postacią przez widzów, co ostatecznie przełożyło się na prawdziwe życie.

 „To, co przepłakałem, kręcąc Pasión de gavilanes, pozostanie. Na ulicy mówili mi okropne rzeczy. Mój tata powiedział mi, że to dlatego, że dobrze sobie poradziłam, chciał mnie uspokoić. Nie mogłam iść do supermarketu. Niesamowita anegdota, którą bardzo dobrze pamiętam, to taka, że ​​pewna pani zaczęła na mnie krzyczeć oburzające rzeczy w centrum handlowym w Bogocie ”- wyznała w rozmowie z People en Español. „I faktycznie tak było, ludzie mnie nienawidzili i obrażali, ponieważ moja rola naprawdę wzbudzała w ludziach takie uczucia. To dobra wskazówka w naszej pracy ”- powiedziała.

Od tego czasu minęło ponad 17 lat, w których Meritano zmieniła się, choć do dziś jest zapamiętana za danie życia tej emblematycznej antagonistce telenowel. Zobacz, jak wygląda dzisiaj i odkryj, co stało się z jego życiem.


Życie Loreny Meritano po byciu 'Dinorą Rosales'

Po wyróżnieniu się występem w popularnym projekcie telewizyjnym, aktorka i modelka nieustannie budowała swoją karierę aktorską, gdzie zadebiutowała rolą w meksykańskiej telenoweli Prisionera de amor w 1994 roku.

I to dlatego, że dzięki nienagannej personifikacji  Dinory Rosales udało jej się połączyć jeden projekt po drugim, głównie w telewizji kolumbijskiej, choć w ostatnich latach pracowała także w innych krajach Ameryki Łacińskiej.

Mujeres asesinas, Historias de sexo de gente común (2005), Merlina, mujer divina (2006), Amas de casa desesperadas (2007-2008), Chepe Fortuna (2011), Corazón apasionado (2012), Casa de reinas (2012), El día de la suerte (2013-2014), to niektóre z produkcji telewizyjnych, w których grała po Pasión de gavilanes.Jednak gdy jej kariera rosła w siłę, choroba zmusiła ją do wstrzymania kariery artystycznej i ogólnie planów życiowych: rak.Walka Loreny Meritano z rakiem

W 2014 roku w Argentynie zdiagnozowano u niej agresywnego raka piersi w stadium 3. Rok później, po ciężkiej walce obejmującej chemioterapię i operacje, lekarze przekazali jej dobrą wiadomość: pokonała zło, które nadal dotyka miliony kobiet na całym świecie. .Jednak po tym zwycięstwie i przejściu do remisji, jej walka z rakiem nie zakończyła się, ale trwała jeszcze kilka lat.

Miała nawrót choroby, pojawiło się więcej guzów i nadal przechodziła więcej chemioterapii, alternatywnych metod leczenia i ponad 10 operacji, w tym podwójną mastektomię, usunięcie jajników i jajowodów, powiedziała Aarpowi, aż wreszcie uwolniła się od choroby. w 2019 roku.Od czasu diagnozy pięć lat temu, gwiazda i autorka książki Sobreviviente, w której opowiada o swoim życiu i walce z rakiem, stała się rzecznikiem walki i profilaktyki raka piersi.

Ponadto dała się poznać jako przykład odwagi, siły i wiary dla całego świata, stając na trudnej drodze, którą przeszła w walce o swoje zdrowie. I to dlatego, że podczas procesu przezwyciężenia tego wszystkiego aktorka nie tylko walczyła o swoje życie, ale także otrzymała prośbę o rozwód od partnera, zrezygnowała z biologicznego poczęcia dziecka i wróciła do rodzinnego kraju.

W kilku wywiadach Lorena zapewniała, że ​​to Bóg dał jej siłę, by iść naprzód, kiedy czuła, że ​​straciła wszystko, nawet wolę życia.Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych w przejrzysty sposób przedstawiła podróż mającą na celu pokonanie raka i późniejszą walkę o naprawienie swojego ciała i umysłu. Używa ich również, aby zaprosić swoich zwolenników na odpowiednie badania lekarskieOdwieczna „Dinora” z Pasión de gavilanes obecnie

Na szczęście w trakcie rekonwalescencji aktorce udało się wznowić karierę i robić to, co kocha najbardziej: aktorstwo. Jej pierwszym projektem po przezwyciężeniu raka był La bella y las bestias (2018), gdzie miała specjalny udział. Później dołączyła do obsady komedii internetowej El rey del valle.

Wraz z tym odkryła na nowo siebie jako profesjonalistkę, aby wyjść na powierzchnię.Wracając na ekran, aktorka w rozmowie z El Tiempo powiedziała : „Byłam bardzo zdenerwowana, ciężko mi było zapamiętać scenariusze, bo chemioterapia wpływa na wiele rzeczy, jedną z nich jest pamięć, w moim przypadku przynajmniej. A ponieważ jestem bardzo odpowiedzialny za swoje życie i pracę, ponieważ spędziłem całą noc na studiowaniu scen. Na planie nie miałam problemów, ale musiałam poświęcić dużo pracy aby się przygotowywać. „ Dziś jest zdrowa, ale oczywiście nie przestaje na czas wykonywać badań kontrolnych, aby wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości w swoim ciele.Pozostaje aktywna w swoich sieciach społecznościowych, takich jak Instagram, gdzie dzieli się sobą z ponad milionem obserwujących, w tym przebłyskami ze swojego obecnego życia, różnych projektów zawodowych i przyjaźni, którą dzieli z niektórymi aktorami z Pasión de gavilanes , takimi jak Danna GarcíaDzieli się także refleksjami, w których zachęca ludzi do doceniania teraźniejszości, swojego zdrowia, kochania siebie i eksponowania swoich życiowych lekcji.Podobnie na swoim profilu pokazuje, że pomimo wszystkiego, z czym odważnie się zmierzyła w życiu, zachowuje nie tylko optymizm, ale także oszałamiającą urodę w wieku 50 lat , wyglądając tak samo lub piękniej niż wtedy, gdy pojawiła się w Gorzkiej zemście.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź