Aktor z „La Casa de Papel” zdradził szczegóły piątego i ostatniego sezonu. Czy tak będzie?


Fernando Soto, który gra policjanta Ángela Rubio w serii, podał szczegóły ostatniego sezonu serialu


Fani La Casa de Papel czekają na wszelkie szczegóły i wiadomości dotyczące piątego i ostatniego sezonuSerial wyprodukowany przez Netflix stał się światowym fenomenem i ma premierę swojego najnowszego odcinka w tym roku.

Tajemnica wokół produkcji trwa nadal, ale od czasu do czasu to właśnie jej bohaterowie rzucają wskazówki dla swoich fanów. Kilka dni temu Úrsula Corberó , która gra Tokio w powieści Alexa Piny, podzieliła się obrazem swojej postaci. A w ostatnich godzinach inny z członków obsady ujawnił szczegóły spodziewanego zakończenia. 


Fernando Soto, który gra Ángela w La Casa de Papel, mówił o ostatnim sezonie i zapowiada się, że zakończy się on w wielkim stylu. Aktor udzielił wywiadu, w którym skomentował, czego mogą oczekiwać fani. Zapewnił, że to „bardzo mocny, bardzo szalony i bardzo ciężki sezon”, w którym będą wielkie imprezy .

„Trzeci i czwarty sezon to rock and roll, ma bardzo mocne momenty. Myślę, że to wisienka na torcie, która jest kulminacją wielkiego sukcesu” – powiedział artysta i obiecuje, że będzie to bomba.Chociaż nie może zdradzić wielu szczegółów, 52-latek z Madrytu był w stanie stwierdzić, że będzie wiele niespodzianek. W odniesieniu do swojej postaci powiedział, że Ángel Rubio, jeden z funkcjonariuszy policji, jest bardzo wierny swojej pracy i pomysłom.

W tej chwili nie jest znana data premiery sezonu 5 , choć jego premiera ma nastąpić przed końcem 2021 roku. Należy pamiętać, że pandemia opóźniła produkcję, więc kręcenie zdjęć jest bliskie końca. 

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix dodaje nową obsadę do „Elite 4”

Zostaw odpowiedź