Señorita 89: Wszystko co wiemy o meksykańskiej serii


Señorita 89 braci Larraín pokaże ciemną stronę konkursów piękności


Señorita 89 to nowa meksykańska seria, która dzięki niesamowitej obsadzie i fabule pełnej tajemnic z pewnością zachwyci widzów sprawiając, że nie upuszczą siedzeń.

Według „Variety” produkcja ukaże ciemną stronę konkursów piękności lat 80., z dala od glamour i blasku świateł, gdzie, uczestnicy będą musieli martwić się o przetrwanie rywalizacji o tytuł Miss Mexico.

„Rozwiązano ważne problemy, takie jak uprzedmiotowienie kobiecego ciała i molestowanie seksualne. To naprawdę szokujące, gdy spojrzymy na to, jak wyglądało to zaledwie 30 lat temu. Nasz zespół stworzył bardzo ekscytującą serię” – powiedziała producentka wykonawcza Angela Poblete.

Nadal nie ma daty premiery Señorita 89, ale wiadomo, że jest obecnie kręcona i dotrze do meksykańskiej publiczności za pośrednictwem kanału Starzplay.Kto tworzy obsadę Señorita 89?

Ilse Salas, Juan Manuel Bernal, Ximena Romo, Natasha Dupeyrón, Bárbara López i inni meksykańscy aktorzy zostali potwierdzeni jako bohaterowie serialu, ale nie wiadomo jeszcze, kogo zagrają.

Do obsady dołączają również Mónica del Carmen, Mabel Cadena i Ari Brickman. 

O czym jest?

„Concepción”, grana przez Ilse Salas, jest twóczynią najważniejszego konkursu piękności w kraju, która wraz z zespołem doświadczonych chirurgów i wizażystów przyjmuje 32 finalistki, które będą tam mieszkać przez trzy miesiące pełne treningów, aż do osiągnięcia finałowego konkursu Miss Meksyku.

Ubrania i makijaż skrywają mroczny świat, w którym ostatecznie zawodnicy będą walczyć nie tylko o koronę, ale także o to, by wyjść z tego świata żywym.

„Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym projekcie, ponieważ jest to temat, który bardzo mnie niepokoi. Konkursy piękności są dość wyraźną analogią tego, czym żyjemy od dziesięcioleci, stuleci… „oda do ciała, do piękna” z męskiego punktu widzenia. Pamiątkowe / posągowe kobiety dla potężnych, kryjący się dość mroczny świat za koroną. Radość dla patriarchatu. Jako feministka znajduję tam planetę, w którą bardzo chciałabym się zagłębić ”- powiedziała Ilse Salas w swoim najnowszym oświadczeniu dotyczącym tego serialu, który będzie zawierał oryginalny scenariusz autorstwa Lucíi Puenzo.

Sprawdź także  Danna Paola broni seksownego wideo Aracely Arámbula

Udostępnij

Zostaw odpowiedź