„Pasión de gavilanes”: tak „bracia Reyes” zmienili prawie dwie dekady od zakończenia telenoweli


Bez względu na to, ile lat minie, Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta zawsze będzie jedną z najbardziej znanych i emblematycznych produkcji wszechczasów, z intrygującą fabułą, która sprawi, że będziesz wzdychać, śmiać się i płakać, a wszystko to w jednym odcinku


Minęły prawie dwie dekady od premiery pierwszego rozdziału kolumbijskiej telenoweli wyemitowanej w 2003 roku.

Niewątpliwie niejeden był zdumiony braćmi Reyes, którzy wraz z siostrami Elizondo byli bohaterami historii pełnej pożądania, ambicji, zemsty i miłości.

Juan Alfonso Baptista (Óscar Reyes), Michel Brown (Franco Reyes) i Mario Cimarro (Juan Reyes) byli aktorami, którzy dali życie odważnym braciom, którzy pragnęli pomścić śmierć swojej siostry Libii, ofiary złamanego serca nestora rodu Elizondo.

Od Pasión de gavilanes po słynne produkcje

Wenezuelczyk Juan Alfonso Baptista był odpowiedzialny za wcielenie się w przystojnego Oscara Reyesa , najbardziej chciwego i inteligentnego brata, zdolnego wykorzystać każdą okazję, by zdobyć pieniądze i wreszcie wyjść z biedy.

Baptista miał 27 lat, kiedy brał udział w Pasión de gavilanes i to właśnie ta telenowela przyniosła mu sławę.


Po udziale w tej produkcji zagrał Marcosa Mutti w La mujer en el espejo / Kobieta w lustrze, brał także udział w popularnych telenowelach, serialach i filmach w całej swojej karierze, takich jak: Sin tetas no hay paraíso, El capo 3, El cartel de los capos.

Dziś, w wieku 44 lat, widzimy, że upływ czasu dobrze wpłynął na Juana, który nadal zachowuje swoją zwykłą atrakcyjność i wspaniały styl mody, chociaż niejeden fan chciałby znów zobaczyć go noszącego kowbojski kapeluszPasión de gavilanes: początek udanej kariery artystycznej

Dla argentyńskiego aktora Michela BrownaGorzka zemsta była serią, która uczyniła go sławnym na całym świecie przez jego rolę Franco Reyesa, czyli najmłodszego z braci, silnego fizycznie, ale spokojnego, delikatnego i bardzo uroczego.

Sprawdź także  José Ron wystąpi w nowej telenoweli Televisa po Rubí

Po zakończeniu telenoweli Michel brał udział w produkcji Te voy a enseñar a querer  w roli młodego Pabla.


W swojej karierze zagrał różne postacie w wielu powieściach, serialach, filmach i teatrach.

Był także prezenterem i gospodarzem różnych programach oraz jako aktor głosowy.

Do jego najpopularniejszych występów należą: Amar a muerte / Miłość po grób, La querida del centauro, zdobywając nagrody jako najlepszy aktor pierwszoplanowy.

W wieku 44 lat Brown ma bardzo dobrą sylwetkę i zapuścił brodę, która sprawia, że ​​wygląda przystojniej, więc porzucił ten chłopięcy wizerunek i uzyskał bardziej dojrzały, ale żywy wygląd.Zdecydowanie Michel nadal będzie urzekał swoim pięknem i uwodził swoimi pięknymi niebieskimi oczami.

Aktor, który zachował tę samą sylwetkę, co w Pasión de Gavilanes

Kubańczyk Mario Cimarro dał życie Juan’owi Reyes, najsilniejszemu z braci i o wojowniczej naturze w obliczu przeciwności losu, który ostatecznie zakochuje się w Normie Elizondo.


Po Pasión de gavilanes , Mario dołączył do obsady El cuerpo del deseo / Prawo pożądania, gdzie zagrał dwie role, w 2008 roku brał udział w telenoweli La traición / Zdrada i miłość i ponownie zagrał dwie postacie.

Rok później wziął udział w Mar de amor / Morze miłości, ale z powodu wewnętrznych konfliktów został zwolniony.Fryzura nigdy nie przestała być częścią jego wyglądu, a w wieku 49 lat aktor ma tak samo dobrze zbudowane ciało, jak wtedy, gdy grał rolę Juana, z silnymi ramionami i rzeźbionym brzuchem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź