Señorita 89: nowa seria Pantaya, która pokaże podłe tło konkursów piękności


W oryginalnym serialu i wystąpią i Bárbara López


Na konferencji prasowej zorganizowanej przez Zoom, wybitna argentyńska reżyserka Lucía Puenzo, zdobywczyni nagrody Ariel i Goya za „XXY”, oficjalnie przedstawiła zespół „”, ambitnego miniserialu z ośmioma odcinkami, który został nakręcony w Meksyku. 

Międzynarodowa koprodukcja, którą można będzie zobaczyć w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico na , wciągnie widzów w kontrowersyjną historią o podłym tle tradycyjnych konkursów piękności w Ameryce Łacińskiej.

„W tych latach tak wielu bitew, które toczą kobiety w każdym wieku, nie tylko musimy patrzeć w teraźniejszość i przyszłość, ale ważne jest, aby spojrzeć trochę wstecz. Tak niedawno, jak np. w w 1989 roku, gdy świat był naprawdę inny, było wiele kobiet toczących ciche bitwy i o tym właśnie mówi ta  ”- powiedziała Puenzo.Odnosząc się do tej nowej produkcji, wyjaśniła, że „jest to , w którym ponownie składamy zespół z braćmi Larrain, gdzie mamy wspaniałą obsadę bardzo młodych meksykańskich aktorek i ów”, dodając jednocześnie, że jest to dramatyczny thriller.

Te młode kobiety przybędą na farmę równie rajską, co pełną tajemnic. Cztery gwiazdki będą musiały walczyć o tę koronę, a także wydostać się żywe z tego miejsca, które powoli pokaże swoją najbardziej piekielną twarz.

Świetna do świetnej produkcji:

Każdy członek ogromnej obsady podzielił później swoje podekscytowanie pracą z Lucią. Marcelo Alonso wcieli się w patriarchę konkursu, lekarza, który przyjmie zawodników, aby przekształcić ich w to, kim chcą, aby się stały.


Ianis Guerrero, który wyróżniał się w „Club de Cuervos”, zinterpretuje, jak sam mówi, „kieronika, który jest jednocześnie dozorcą i palaczem listów”. 

Juan Manuel Bernal, również będzie częścią tej nowej serii i będzie odpowiedzialny za opanowanie wątków, które tworzą fabułę tego konkursu.


Zdecydowanie ryzykowny i dostosowany do obecnych czasów, w których wiele kobiet przeżywa swoje doświadczenia w ciszy.

Udostępnij
Sprawdź także  Od Vicente Fernández do Maríi Félix: niesamowite bioserie, których premiera będzie mieć miejsce w 2022 roku

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź