Angelique Boyer żegna się ze swoimi blond włosami


Angelique Boyer wywołała poruszenie po tym, jak odkryła pokazała obraz swojej radykalnej metamorfozy po występie w “Imperio de mentiras”


Pomimo tego, że do tej pory dziewczyna Sebastiána Rulli nie ujawniła swojego nowego wyglądu, w sieciach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym pojawia się Boyer, kręcąc jedną ze scen swojego nowego projektu, który dotyczy produkcji „Vencer el pasado” Televisy, za który odpowiedzialna jest producentka Rosy Ocampo.Zauważono, że gwiazda telenoweli zmieniła swoje blond włosy na ciemne. Fani Angelique są entuzjastycznie nastawieni, a nawet z wielką nostalgią zaczęli wspominać moment, w którym Boyer zagrała kultową rolę „Teresy”.

Należy zauważyć, że oprócz wyglądu, znacjonalizowana meksykańska modelka francuskiego pochodzenia również nie wspomniała nic o swoim powrocie na mały ekran, choć można się spodziewać, że wkrótce przedstawi swoje pierwsze wypowiedzi w tym zakresie.

Udostępnij
Sprawdź także  Protagoniści Like la leyenda rezygnują z grupy muzycznej, gdy okazuje się, że telenowela nie będzie miała ciągłości: "Nie jestem zainteresowany byciem w zespole"

Zostaw odpowiedź