“El niño de Medellín / Boy from Medellín”, kolejne dziecko J Balvina


Głębokie spojrzenie na życie jednego z najbardziej aktualnych artystów w reżyserii Matthew Heinemana


Mówienie o J Balvinie wykracza poza to, co widać w kolorowych teledyskach czy wielkich światowych scenach, to poznanie człowieka stojącego za sławą.

Właśnie tę głęboką i ludzką stronę można zobaczyć w filmie dokumentalnym „El niño de Medellín / Boy from Medellín / Chłopiec z Medellín”, którego premiera odbędzie się 7 maja na Amazon Prime Video.

Audiowizualne przedsięwzięcie zostało już zaprezentowane na ostatnim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto (TIFF), wywołując wpływ na wszystkich, którzy podążają za kolumbijską gwiazdą.

„Reprezentowanie mojego kraju, mojego miasta i kultury łacińskiej na całym świecie jest moim celem na całe życie i jestem bardzo dumny z bycia dzieckiem Medellín ” – powiedział BalvinPodkreślił również, że to zaszczyt móc opowiedzieć jego historię w ten sposób ”a praca z Matthew przy tym projekcie była niesamowitym doświadczeniem.

Nagranie audiowizualne trwało tydzień, przed koncertem, który odbył się w jego rodzinnym mieście Medellín w Kolumbii w grudniu 2019 roku.Film przedstawia José Álvaro Osorio Balvína, lepiej znanego na całym świecie jako J Balvin, w obliczu problemów, takich jak lęk i depresja, które towarzyszyły mu w ostatnich latach.

J Balvin i dziecko w drodze

Niedawno kolumbijski piosenkarz i jego dziewczyna, argentyńska modelka Valentina Ferrer, potwierdzili, że po raz pierwszy zostaną rodzicami.Para ogłosiła to, pozując na okładkę Vogue Mexico, ujawniając szczegóły ciąży.

„Zrobiłam test w łazience i powtórzyłam go jeszcze trzy razy, ponieważ w to nie wierzyłam. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że po raz pierwszy poczułam, jak kopie ”- zdradziła Valentina

Udostępnij
Sprawdź także  Paola Rey: to jest obecne życie jako mama i żona, byłej gwiazdy Telemundo

Zostaw odpowiedź