Netflix potwierdza drugi sezon „Sky Rojo”; jest już data premiery


Mimo swojej niedawnej premiery w serwisie Netflix, „Sky Rojo” ma przygotowaną kontynuację dla fanów


Po niedawnej premierze na platformie i dobrym przyjęciu serialu „Sky Rojo”, Netflix potwierdził w poniedziałek, że fani opowieści Álexa Piny będą mieli drugi sezon tej produkcji.

Za pośrednictwem sieci społecznościowych Netflix potwierdził tę wiadomość, pisząc: „Dzicy, szaleni, uzależniający „SkyRojo” powróci jeszcze z jednym sezonem!” ujawniono.

Jak podaje Netflix, „Sky Rojo 2” trafi do katalogu platformy 23 lipca, cztery miesiące po premierze pierwszej części.Netflix: O czym jest „Sky Rojo”?

Czarny humor, duże dawki akcji i czysta adrenalina. To obietnica „Sky Rojo”, nowej produkcji Netflix, która została wydana 19 marca na całym świecie. 

Pierwszy sezon składa się z 8 odcinków po 25 minut , co jest absolutnie nowatorskim formatem serialu dramatycznego, w którym zbiega się kilka gatunków, a jego twórcy, Álex Pina i Esther Martínez Lobato („La casa de papel”), nazwali ten format „pulp Latin”. 

Nakręcone w różnych miejscach w Madrycie i na Teneryfie Sky Rojo ma dwa potwierdzone sezony po 8 odcinków każdy. Ta nowa fikcja, wyprodukowana przez Vancouver Media dla Netflix, ma międzynarodową obsadę, na czele której stoją Verónica Sánchez, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre, aktorka i piosenkarka Lali Espósito (Prawie anioły, mam nadzieję), Yany Prado i Enric Auquer.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *