Jennifer Lopez zagra główną rolę w 'The Mother' od Netflix


Artystka kontynuuje swoją udaną karierę na dużym ekranie wcielając się w mordercę


Jennifer Lopez wraca na 'duży 'ekran. Nowy thriller od Netflixa zatytułowany The Mother, gdzie oprócz bycia bohaterem, będzie producentem, a jej zwykła współpracownica, Elaine Goldsmith Thomas, ściśle współpracuje z menedżerem Bennym Mediną.

Wszechstronnie utalentowana artystka wcieli się w morderczynię, która wyszła z ukrycia w poszukiwaniu córki po tym, jak została zmuszony do porzucenia jej, ponieważ ścigał ją niebezpieczny gang.

Niki Caro może być reżyserem filmu, ponieważ wydaje się, że jest w kontakcie z Netflixem, aby podjąć ten nowy projekt po wyreżyserowaniu Mulána i En tierra de Hombres, chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone. Misha Green z Lovecraft Territory i Sons of Anarchy będzie odpowiedzialna za scenariusze.



Więcej projektów

Również dla Netflix Lopez pracuje nad powieścią The Cipher, adaptacją książki Isabela Maldonado, w której wcieli się w agentkę FBI poszukującą seryjnego mordercy. Oprócz tego pojawi się w The Godmother, Shotgun Wedding i długo oczekiwanym filmie Marry Me z Maluma, który ukaże się 14 maja 2021 roku.

Nie wspominając już o jej niedawnym przemówieniu na wielkim otwarciu Joe Bidena czy wprowadzeniu jej marki kosmetycznej. Ta gwiazda wciąż działa!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *