Jennifer Lopez zagra główną rolę w 'The Mother’ od Netflix


Artystka kontynuuje swoją udaną karierę na dużym ekranie wcielając się w mordercę


Jennifer Lopez wraca na 'duży 'ekran. Nowy thriller od Netflixa zatytułowany , gdzie oprócz bycia bohaterem, będzie producentem, a jej zwykła współpracownica, Elaine Goldsmith Thomas, ściśle współpracuje z menedżerem Bennym Mediną.

Wszechstronnie utalentowana artystka wcieli się w morderczynię, która wyszła z ukrycia w poszukiwaniu córki po tym, jak została zmuszony do porzucenia jej, ponieważ ścigał ją niebezpieczny gang.

Niki Caro może być reżyserem filmu, ponieważ wydaje się, że jest w kontakcie z Netflixem, aby podjąć ten nowy projekt po wyreżyserowaniu Mulána i En tierra de Hombres, chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone. Misha Green z Lovecraft Territory i Sons of Anarchy będzie odpowiedzialna za scenariusze.Więcej projektów

Również dla Lopez pracuje nad powieścią The Cipher, adaptacją książki Isabela Maldonado, w której wcieli się w agentkę FBI poszukującą seryjnego mordercy. Oprócz tego pojawi się w The Godmother, Shotgun Wedding i długo oczekiwanym filmie Marry Me z Maluma, który ukaże się 14 maja 2021 roku.

Nie wspominając już o jej niedawnym przemówieniu na wielkim otwarciu Joe Bidena czy wprowadzeniu jej marki kosmetycznej. Ta gwiazda wciąż działa!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź