jennifer lopez

Jennifer Lopez zagra w filmie „Atlas” dla Netflix


Film w reżyserii Brada Peytona będzie obracał się wokół kobiety (Jennifer López), która w przyszłości musi walczyć z żołnierzem ze sztuczną inteligencją, który próbuje zniszczyć ludzkość


Jennifer Lopez, która ostatnio ogłosiła globalną umowę o współpracy z Netflix, zagra w filmie science fiction „Atlas” tego cyfrowego giganta.

Portal Deadline poinformował we wtorek , że reżyserem filmu będzie Brad Peyton, reżyser „San Andreas” (2015).

„Atlas” będzie obracał się wokół kobiety (Jennifer Lopez), która w świecie przyszłości musi walczyć z żołnierzem ze sztuczną inteligencją, który próbuje zniszczyć ludzkość.

Ten film jest częścią umowy, którą López i jej firma Nuyorican Productions podpisali z Netflix na produkcję różnych treści audiowizualnych.

Oprócz „Atlas” wiadomo już, że López i Netflix mają w trakcie realizacji dwa projekty: thriller akcji „The Mother” w reżyserii Niki Caro („Mulan”, 2020); oraz film „The Cipher”, który będzie adaptacją powieści Isabelli Maldonado. López zagra w obu filmach.

„Cieszę się, że mogę ogłosić mój sojusz z Netflix. Myślę, że nie ma lepszego domu niż ta firma zajmująca się tworzeniem treści, która patrzy w przyszłość i stara się rzucić wyzwanie konwencjom” – powiedziała latynoska gwiazda, gdy ten pakt został ujawniony.Poza projektami Netflixa López ma na horyzoncie dwa filmy.

Z jednej strony, 11 lutego 2022 roku, z okazji Walentynek, aktorka i piosenkarka zaprezentują wraz z Malumą komedię romantyczną „Marry Me”, po tym, jak doświadczyli niezliczonych przesunięć z powodu pandemii koronawirusa.

Osadzona w Nowym Jorku historia i wyreżyserowana przez Kat Coiro, reżyserkę takich seriali jak „Bez wstydu” czy „Współczesna rodzina”, ma również ścieżkę dźwiękową w interpretacji Lópeza i Malumy.

Z drugiej strony López nakręci „Shotgun Wedding”, kolejną romantyczną komedię, w której miała zagrać z Armiem Hammerem, dopóki aktor nie został zwolniony z projektu z powodu serii skandali seksualnych, które rozprzestrzeniły się w sieciach społecznościowych.

Poza karierą zawodową López była ostatnio głównym bohaterką zerwania z byłym baseballistą Álexem Rodríguezem i zdjęciami, które wskazują, że ponownie spotyka się z aktorem Benem Affleckiem, z którym miała już romantyczny związek w przeszłości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *