Mayrín Villanueva ma już młodego partnera do nowej adaptacji Victorii !


Kto ożywi postać, którą grał poprzednio Mauricio Ochmann?


W poniedziałek, 15 lutego, w Meksyku rozpoczną się zdjęcia do Si nos deja, nowej adaptacji popularnej kolumbijskiej opowieści Señora Isabel, której najnowszą wersję wyprodukowało Telemundo w 2007 roku z Victorią Ruffo , Arturo Peniche i Mauricio Ochmannem w rolach głównych.

Seria, tak jak zapowiadano kilka tygodni temu, będzie zawierać główne role Mayrín Villanuevy i Eduardo Yáñeza. Postacie te w historii będą mężem i żoną. Ale imię młodego amanta, który przywróci iluzję miłości do postaci kobiecej, którą zagra meksykańska aktorka, nie zostało jeszcze potwierdzone. I wreszcie zostało ujawnione.

W ten wtorek Televisa ogłosiła w komunikacie prasowym, że aktorem, który uzupełni wiodący trójkąt telenoweli, będzie Marcus Ornellas.

Partner Ariadne Díaz ożywi w ten sposób postać, którą kiedyś grał Ochmann.Ornellas po raz kolejny zagra w tej telenoweli z Yáñezem, z którym niedawno pracował nad Falsa identidad Telemundo telenovela, gdzie byli ojcem i synem.

Si nos dejan, opowie historię Alicii, kobiety, która po całym życiu bycia żoną mężczyzny, o którym myślała, że ​​jest miłością jej życia, i wierząc, że ma doskonałe małżeństwo i rodzinę, odkrywa, że ​​jej mąż był niewierny od lat.

Alicia, ofiara oszustw i rozczarowań Sergio, podejmie trudną decyzję o rozstaniu, odbudowie swojego życia i da sobie szansę zakochania się w kimś młodszym.

Warto wspomnieć, że reszta obsady nie została jeszcze ujawniona.

Udostępnij
Sprawdź także  Gaby Spanic czy Sandra Echeverría: jest najlepszą Uzurpatorką w telenoweli

Zostaw odpowiedź