’Elite' będzie miało piąty sezon i nowe postacie w obsadzie, poznaj szczegóły!


Najsłynniejsza obecnie seria dla nastolatków zostanie rozszerzona o dwa nowe nabytki w Las Encinas


Fani Elite są bardzo podekscytowani, ponieważ Netflix ogłosił w ten czwartek, 25 lutego, że za jakiś czas pojawi się piąta odsłona serialu, w której dodatkowo wystąpią: argentyńska aktorka Valentina Zenere i brazylijski aktor André Lamoglia.

Potwierdzenie tego faktu zostało ogłoszone jeszcze przed premierą czwartego sezonu, który zapisze się w historii serii jako przed i po odejściu wielu innych gwiazd z Las Encinas.

Platforma potwierdziła tę informację w krótkim oświadczeniu, w którym określiła, że ​​zdjęcia do piątego sezonu rozpoczną się „za kilka dni”.

Nadchodzą nowe czasy dla uczniów Las Encinas, szkoły, w której przez pierwsze trzy sezony rozwijały się wątki serialu.

Nowi uczniowie Las Encinas

Chociaż nie podano dalszych szczegółów na temat postaci, które zagrają, w nowym sezonie weźmie udział Valentina Zenere, którą widzieliśmy już w trzech rozdziałach ostatniego sezonu „Las chicas del cable – Telefonistki”.Dołączy do obsady także brazylijski aktor André Lamoglia, aby wzmocnić międzynarodową obsadę serialu. Niektórzy mogą pamiętać, że prowadził obsadę „Juacas” w latach 2017-2019.


Czwarty sezon Elite. Kiedy będzie miał premierę?

Niewątpliwie pytanie, które nawiedza portale społecznościowe, dotyczy tego, kiedy odbędzie się premiera czwartego sezonu serialu, który zakończył nagrania w grudniu 2020 roku.

„To był trudny rok dla wszystkich. Dlatego jesteśmy dumni, że zakończyliśmy kręcenie czwartego sezonu ” , ujawnił Netflix na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.Od tego czasu nic więcej nie zostało powiedziane, a niektórzy fani są już zdesperowani, czy to możliwe, że w 2021 roku będziemy mieli coś więcej od uczniów Las Encinas?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *