Belinda potwierdza duet z Christianem Nodalem


ogłosiła, że ​​piosenka będzie częścią następnego albumu Nodala


Będąc częścią obsady nadchodzącego serialu „Bienvenidos al Edén”,  spełnia jedno ze swoich największych marzeń: pracy w Hiszpanii. Jednocześnie zdradza, że ​​do tej pory w tym roku spełniło się już inne: nagrywanie piosenki ze swoim partnerem Christianem Nodalem.

„Chciałem pracować z Christianem, naprawdę chciałem stworzyć z nim piosenkę. To było coś, co chcieliśmy zrobić od dawna i chwilę temu nagraliśmy razem naszą pierwszą piosenkę, więc spełniam kilka marzeń” – powiedziała dla El Universal.

i przewiduje, że piosenka będzie częścią następnego albumu Christiana i będzie miała dwie wersje, jedną z mariachi, a drugą, której styl nie został jeszcze zdefiniowany.

„Musiał mnie reżyserować, ponieważ jest to piosenka na jego . Powiedziałam mu, żeby reżyserował mnie z całą pewnością świata, a on był bardzo wymagający. Przyjdzie jego kolej, kiedy rozpoczniemy pracę na moją płytę i tam będzie moja kolej, aby to reżyserować i zobaczyć, co się stanie. No ale on jest bardzo wymagający ”- mówi Belinda.

„Miło jest udsunąć moje imię i karierę, lata doświadczenia, wszystkie nagrania i piosenki, które stworzyłam i po prostu dać się wyreżyserować, to miłe, to było bardzo zabawne, nie uwierzyłbyś. „

Jednym z ostatnich ów meksykańskiego artysty regionalnego był ten, który wykonał z Ángelą Aguilar pod tytułem „Dime cómo eres”, wydany pod koniec 2020 roku. Teraz to jego dziewczyna Belinda do niego dołączy.

Stabilny

Mają już półroczny i nieustannie dzielą się chwilami swojego życia za pośrednictwem sieci społecznościowych. Na przykład tego ranka można było zobaczyć ich Story na Instagramie, w których pojawiła się Belinda, gotująca dla niego.

„Jest bardzo wymagający, bo wymaga jajek i dobrze przygotowanych śniadań, które są doskonałe i wyobraża sobie codzienne wstawanie z tą odpowiedzialnością” – żartuje piosenkarka.

Sprawdź także  Będzie nowy singiel z Anittą i Malumą w duecie

„Jestem szczęśliwa, spędzamy razem dużo czasu, to super fajna scena, korzystam z okazji do gotowania i uwielbiam to, że lubi to, co gotuję, a ja za bardzo lubię to. Naprawdę lubię zadowalać go, jestem przy tym szczęśliwa, że ​​czuje, że pracuję, opiekuję się nim i staram się go uszczęśliwić ”.       

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź