Edith Márquez śpiewa do zranionych serc z hasłem „Entiende que ya”


Artystka dziś wyda swój nowy singiel, skomponowany przez Luisa Roma, z duetu Río Roma


Kto by pomyślał, że ta mała dziewczynka, która rozpoczęła karierę w telewizyjnych konkursach talentów dla dzieci, takich jak Juguemos a cantar, stała się jedną z najważniejszych artystek w historii muzyki meksykańskiej. A tytuł wcale nie jest dla niej zbyt duży, bo świadoma wpływu swojej muzyki  Edith Márquez , pochodząca z Puebla, zaprezentuje dziś piosenkę, w której ból przekształca się w kobiecą siłę.

Entiende que ya to pierwsza z serii piosenek, które przygotowałam podczas pandemii. Jest kontrowersyjna, ponieważ jest mocna, ale jestem pewna, że poruszy też wiele serc. Chodzi o kobietę, która jest pełna bólu, smutku, rozczarowania, ponieważ ktoś ją oszukał, ponieważ ktoś obiecał jej pewne rzeczy i tego nie dotrzymał ”- powiedziała na ten temat Edith Márquez w wywiadzie dla Publimetro.


Universal Music


Dla Márquez piosenka, skomponowana przez José Luisa Roma z meksykańskiego duetu Río Roma , jest doskonałą okazją do bycia silnym. – Ona jest tam niegrzeczny. Nigdy w żadnej z moich piosenek nie powiedziałam niegrzeczności, ale myślę również, że teraz mogę wyrazić siebie w ten sposób, ponieważ jestem wystarczająco dorosła, aby to zrobić, przeżyłam doświadczenia, aby to zrobić, dotknąć tych serc zranionych przez łajdaków ” – zadeklarowała.

Edith Márquez  zwróciła uwagę, że jej publiczność składa się głównie z kobiet, dlatego też celebruje fakt, że w obecnej epoce warunki są inne dla każdego.

„Bardzo się cieszę. Myślę, że kobiety mają więcej siły, wiarygodności i wsparcia, nawet ze strony osób, które są po naszej stronie. Nastąpił wielki postęp, myślę, że jest to coś bardzo dobrego dla nas wszystkich, że otwiera się więcej ścieżek, na których możemy wyrazić swoje uczucia w wielu sprawach. Nie jesteśmy prostymi istotami, jesteśmy pełni niuansów i warstw ”.

Sprawdź także  India Martínez: 'Chcę stworzyć fusion urbana'


Oprócz Entiende que ya artystka, z 40-letnim doświadczeniem, przygotowuje kilka piosenek, w których kontynuuje ścieżkę wzmacniania siebie, jednak śpiewa też o miłości, rozczarowaniu, przyjaźni i rodzinie.

„Jest osiem piosenek, wszystkie bardzo mocne, bardzo piękne, niektóre mocniejsze od innych, ale zawsze z esencją kobiet, które potrafią iść do przodu same, które są zarówno mamą jak i tatą. Wszystkie te motywy definiowały mnie od czasu mojego pierwszego albumu. Nowe kontynuują mój styl i są niesamowite. Kocham je wszystkie i jestem pewna, że ​​wszyscy będą je kochać – podsumowała.Udostępnij

Zostaw odpowiedź