15 najbardziej oczekiwanych meksykańskich filmów 2021 roku

Czy mimo pandemii filmy trafią na duży ekran?


Rok 2020 był bardzo silnym ciosem dla branży filmowej. Pandemia spowodowała zamknięcie kin w całym kraju i chociaż ponowne otwarcie było ograniczone, po wzroście liczby zakażeń konieczne było zaostrzenie środków sanitarnych.

Teraz bliskość szczepionki na nowo rozbudziła nasze nadzieje na powrót do kina wkrótce, aby cieszyć się dobrym filmem – oczywiście z odpowiednim popcornem i napojami gazowanymi.

W tym zestawieniu dokonujemy przeglądu premier planowanych na ten rok z Meksyku (ale jak wiadomo wszystko może się zdarzyć)


Juega Conmigo

Sofía jest nieśmiałą młodą kobietą, która zaczyna pracować jako opiekunka dla niektórych kłopotliwych dzieci, które wywracają codzienne życie do góry nogami. Jednak pewnego dnia, kiedy zostaje z nimi sam na sam, odkrywa, że ​​zła istota chce je skrzywdzić i zrobi wszystko, co możliwe, aby je chronić.

Premiera (była planowana): styczeń

Reż. Adrián García Bogliano

Liz Dieppa, Valery Sais, Rocío García i Octavio Hinojosa


Medios Hermanos

Meksyk i Stany Zjednoczone łączą siły, aby zaprezentować ten zabawny film, w którym Renato, odnoszący sukcesy meksykański biznesmen, spróbuje pogodzić się ze swoją przeszłością po odebraniu telefonu, który zmieni jego sposób patrzenia na życie. 

Premiera (planowane): styczeń

Reż. Luke Greenfield

Luisem Gerardo Méndezem, Connorem del Rio, Juanem Pablo Espinosą i Biancą Marroquín


Después de Ti

Su jest kobietą, która nie ma przyjaciół, więc po śmierci narzeczonego decyduje, że najlepszym sposobem na przezwyciężenie smutku jest rzucenie sobie wyzwania nawiązania nowej przyjaźni. Oczywiście na początku sprawy nie układają się dla niej tak dobrze, dopóki nie pozna Anny, która pomoże jej odnaleźć siebie. 

Premiera: luty

Reż. Luke Greenfield

Pauliną Dávila, Natalią Téllez, Rodrigo Guirao i Giuseppe Gambą 


El Diario de Karem

Film przenosi widza w lata 80. i opowiada historię rodziny Durango, która przeszła przez różnego rodzaju zjawiska paranormalne z powodu opętania córki. Historia oparta jest na prawdziwym przypadku. 

Sprawdź także  Czy o tych serialach będziemy rozmawiać w 2021 roku?

Premiera: luty

Reż. Henry Bedwell

Raquel Rodríguez, Danielem Martínezem i Dominiką Paletą


No, Porque Me Enamoro

Zwykła dziewczyna umawia się na randkę ze znanym wykonawcą reggaeton, a kiedy się spotykają, ujawnia, że ​​musi poprosić go o przysługę, która w końcu doprowadzi do wszelkiego rodzaju uwikłań i wymknie się spod kontroli. 

Premiera: marzec

Reż. Santiago Limón

Emiliano Zuritą, Sofią de Llaca, Sheryl Rubio i Románem Torresem


El Vestido de la Novia

Kobieta marzy o swoim ślubie, ale jeszcze nie znalazła idealnej sukienki na ten wielki dzień, więc jest bardzo podekscytowana, gdy ktoś przybywa w tajemniczy sposób. Zmieni się to, gdy zacznie widzieć straszne zjawy, a teraz będzie musiała zrobić wszystko, co w jej mocy, aby złamać klątwę. 

Premiera: kwiecień

Reż. Roque Fabella

Claudią Lobo, Cristiną Rodlo i Mariano Palacios


El Mesero

Ambitny młody człowiek chce zmienić swoje życie, ale jego plan wymyka się spod kontroli, gdy zaczyna mieszkać z zamożną rodziną, która akceptuje go tylko dlatego, że wierzą, że jest spadkobiercą fortuny, podczas gdy w rzeczywistości jest kelnerem z wielkimi marzeniami. 

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Raúl Martínez

Vadhirem Derbezem, Bárbarą Lópezem, Emiliano Zuritą i Sabine Moussier


Un Rescate de Huevitos

W tej nowej odsłonie serii Huevos kogut i kura są dumnymi rodzicami dwojga jaj o złotym kolorze, które zostaną porwane przez rosyjskich kolekcjonerów i zabrane do Konga, aby służyć milionerom w poszukiwaniu doświadczeń egzotycznej kuchni. Więc misją jest ich uratowanie.

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Gabriel i Rodolfo Riva Palacio Alatriste

z głosami Bruno Bichira, Maite Perroni, Carlosa Espejela i Angélica Vale


Me Casé con un Idiota

Młoda kobieta wdaje się w gorący romans ze znanym aktorem, ale po ślubie zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie znała go tak dobrze, a on jest w zasadzie kretynem. Mimo to zrobi on wszystko, co w swojej mocy, aby jej nie stracić, odkładając na bok swoją egocentryczną osobowość … a przynajmniej tak zrobi.

Sprawdź także  Sebastian Yatra ogłasza współpracę z Jonas Brothers, Daddy Yankee i Natti Natasha

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Batán Silva

Alfonso Herrerą, Pauliną Gaitán, Andrésem Almeidą i Patricią Reyes Spíndolą


¿Y Cómo es Él?

Mężczyzna jedzie do Puerto Vallarta, aby skonfrontować się z taksówkarzem, który ma romans z jego żoną, ale przypadkiem w końcu wracają razem do Mexico City, co sprawi, że nawiążą bardzo osobliwą więź. 

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Ariel Winograd

Mauricio Ochmannem, Omarem Chaparro i Zurią Vegą


Las Leyendas, el Origen

W tym filmie animowanym para czaszek musi zaopiekować się ludzkim dzieckiem po tym, jak przekroczy ono portal, który oddziela świat żywych od świata umarłych. 

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Ricardo Arnaiz

z głosami Eduardo España, Bruno Bichira, Mayte Cordeiro i Annie Rojas


Matando Cabos 2

Po wielu plotkach kontynuacja kultowego meksykańskiego filmu jest coraz bliżej. Tym razem historia skupi się na postaciach Mascarity i Tony’ego El Canibala.

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Alejandro Lozano

Joaquín Cosío i Silverio Palacios


Los Minutos Negros

Film jest oparty na homonimicznej powieści Martína Solaresa, opowiadającej o losach kilku policjantów, którzy próbują odkryć mordercę dziennikarza. 

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Mario Muñoz

Sofíą Espinosa, Leonardo Ortizgrisem i Kristyanem Ferrerem


Miss Granny

Jak dotąd nie jest znanych wiele szczegółów tego filmu, ale o ile wiemy, produkcja oparta jest na koreańskim filmie opowiadającym historię babci, która w magiczny sposób budzi się ze swoim 20-letnim ciałem. Podobno w obsadzie znalazły się Verónica Castro i Natasha Dupeyrón. 

 Premiera: do potwierdzenia

Reż. Do potwierdzenia


Cosas Imposibles

Film opowiada o 60-letniej kobiecie, która przez lata była maltretowana przez męża i choć już umarł, pamięć o wszystkim, co przeżyła, będzie ją nadal prześladować. Zaprzyjaźni się z 20-letnim młodzieńcem i oboje będą sobie pomagać w walce z wewnętrznymi demonami. 

Premiera: do potwierdzenia

Reż. Ernesto Contreras

Udostępnij

Zostaw odpowiedź