Anitta poprowadzi swój własny podcast „Anitta and Friends”


Brazylijska gwiazda podpisuje ekskluzywną umowę z PodcastOne


Brazylijska gwiazda Anitta, która okazała się równie zabawna w rozmowach, jak podczas występów, będzie miała teraz swój własny podcast. Podcast, zatytułowany Anitta and Friends , ukaże się w tym kwartale i będzie zawierał szeroką gamę gości w dyskusjach zakorzenionych w muzyce.

Program jest częścią ekskluzywnej umowy podcastowej Anitty podpisanej z platformą podcastową PodcastOne, która również wyprodukuje program.

Platforma, spółka zależna LiveXLive Media, jest również domem m.in. dla Pitbulla z From Negative to PositiveThe Adam Carolla Sho. Debiutancki sezon Anitty będzie obejmował 12 odcinków zawierających „intymne, wnikliwe rozmowy” z celebrytami z całego świata.

Podcast będzie również przesyłany strumieniowo jako vodcast (podcast wideo) na platformie LiveXLive.

„Dołączenie światowej klasy talentu i ukochanej gwiazdy muzycznej Anitty do rodziny programów PodcastOne jest dla nas ekscytujące” – powiedział Kit Gray, prezes PodcastOne. „Wraz z pojawieniem się potężnych kobiecych głosów… wiemy, że jesteśmy idealnym domem dla podcastów Anitty”.

Anitta pracuje obecnie nad albumem w języku angielskim, portugalskim i hiszpańskim, który ma się ukazać w Warner Records w ramach nowej umowy podpisanej latem ubiegłego roku. Brazylijska gwiazda ma ponad 91 milionów obserwujących w mediach społecznościowych na różnych platformach, co powinno pomóc jej podsycić podcast, medium, które wciąż jest w dużej mierze niesprawdzone wśród latynoskich artystów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *