Pablo Alborán, David Bisbal , Pasión Vega i Rozalén w zwiastunie 'Escena en Blanco y Negro’


Antonio Banderas i María Casado są gospodarzami serialu, w którym wystąpią muzyczne gwiazdy


Antonio Banderas i María Casado są bohaterami Escena en Blanco y Negro, serialu dokumentalnego na Amazon, w którym będą współpracować jedni z najlepszych artystów muzycznych w Hiszpanii, w tym Pablo Alborán, David Bisbal, Pasión Vega i Rozalén, co możemy już zobaczyć w pierwszym zwiastunie od Prime Video .

Sama firma twierdzi, że ten cykl „ stara się przywrócić muzyce i jej wykonawcom okno na sztukę i muzykę w jej najczystszym, bliskim oraz bezpośrednim stanie ”. Wspólnym wątkiem tego formatu będzie Banderas, który wszystkie rozdziały otworzy refleksją na temat „istoty sztuki, muzyki czy teatru” i zamknie epilogiem w formie portretu.

Dziennikarka María Casado będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie wywiadów z gośćmi, przybliżanie ich do publiczności, poznanie ich sposobu pracy i odkrywanie osoby stojącej za profilami medialnymi 

Seria będzie miała 7 odcinków, w których wystąpią hiszpańscy artyści najwyższego poziomu, w tym Vanesa Martín, David Bisbal, Pablo Alborán, Pasión Vega, Rozalén i Pablo López. Ponadto będzie rozdział, w którym w całości wystąpi Banderas.

Escena en Blanco y Negro będzie miała swoją premierę w Prime Video 15 grudnia 2020 roku .


Udostępnij
Sprawdź także  J Balvin, Shakira, Luis Fonsi, Daddy Yankee, Ozuna i Maluma rządzą w Billboard Latin Awards 2018 - Nominacje

Zostaw odpowiedź