David Bisbal i Carrie Underwood – współpraca, której się nie spodziewałeś


Ich wspólna piosenka, Tears of gold, została potwierdzona przez ich sieci społecznościowe


David Bisbal na swoich oficjalnych profilach w sieciach społecznościowych zostawił nam zagadkę o swojej następnej współpracy. Solista z Almerii wydawał się być bardzo pewny, że niewiele osób będzie w stanie odgadnąć, kto będzie jego nowym muzycznym „towarzyszem”, a po ogłoszeniu musimy przyznać mu całkowitą rację.Almerian potwierdził na swoim koncie na Instagramie, że Tears of gold będą jego nową wspólną piosenką z Carrie Underwood . „Bardzo się cieszę, że mogę pokazać wam okładkę piosenki #TearsOfGold, którą wykonałem ze wspaniałą artystką country pop, @carrieunderwood!” – oznajmił Bisbal.

Niespodzianka, której nigdy byśmy sobie nie wyobrażali, choć dzielił mikrofon z Miley Cyrus lub Rihanną . „Wielu z was pytało mnie o to. Jestem gotowy, abyście poznali moją nową piosenkę, która po raz kolejny będzie wynikiem współpracy. Myślę, że gdybym zapytał, kogo teraz sobie wyobrażasz, nie miałbyś racji nawet 1% ha ha ha ha ha” – napisał w sieci.

To wszystko jest częścią reedycji jego najnowszego albumu studyjnego, En tus planes: „Bardzo się cieszę, ponieważ 11 grudnia ukazuje się reedycja„ En tus planes ” , która zawiera płytę CD z 4 dodatkowymi utworami i DVD z wieloma piosenkami zebranymi podczas gali TVE, którą zrobiliśmy w ostatnie Święta Bożego Narodzenia ”David Bisbal przygotował już nową wizytówkę do swojego projektu. En Tus Planes to jego siódmy album studyjny. Wydany 3 stycznia 2020 roku, zawiera takie utwory jak Si Tú La Quieres z AitanaA Partir de Hoy z Sebastianem YatraPerdón z Greeicy.

David Bisbal wystąpi na LOS40 Music Awards

grudnia będziemy mogli cieszyć się jego muzyką dzięki jego występowi na LOS40 Music Awards 2020, w którym również startuje jako jeden z najczęściej nominowanych artystów z 3 nominacjami dla Najlepszego Artysty lub Grupy Roku, Najlepszego Albumu Roku oraz Najlepszą piosenkę roku z Si Tú La QuieresAitaną.

Sprawdź także  Wisin i Yanden z Romeo Santos niesamowity pakiet

To będzie wyjątkowa noc, podczas której Almerian będzie dzielić scenę z artystami takimi jak Dua Lipa, Maluma, Pablo Alborán, Dani Martín, Camilo…

Udostępnij

Zostaw odpowiedź