Filmik z 'La casa de papel', który doskonale podsumowuje rok 2020


Netflix zwraca się do Arturito, aby podsumować najgorszy ze wszystkich


To koniec 2020 roku, który był szczególnie trudny dla wszystkich. Koronawirus zakłócił całe nasze życie w marcu i od tego czasu nadal walczymy z pandemią. Trzeba jednak pozostać przy tym, co dobre, być optymistą, a przede wszystkim czerpać z humoru, kiedy tylko się da.

To propozycja, którą tworzy również Netflix, który chciał podsumować rok i wszystkie etapy, przez które przeszliśmy, filmem z udziałem Arturito, postaci z La Casa de Papel, granej przez aktora Enrique Arce.

W tym celu gigant strumieniowania gromadzi wszystkie sytuacje, które miały miejsce od stycznia do grudnia, ze scenami, które Arturito ma w serialu. Zahamowanie, deeskalacja i społeczna świadomość środków pozwalających uniknąć zarażenia to tylko niektóre z rzeczy, które możemy zobaczyć w tym filmie, który generuje dużo hałasu od czasu premiery. Czy chcesz to zobaczyć? 

Tak Netflix podsumowuje rok 2020


„La Casa de Papel: part 5”, wkrótce na Netflix

Piąta i ostatnia część La Casa de Papel będzie miała swoją premierę w 2021 roku i będzie składać się z 10 jednogodzinnych rozdziałów.

„Spędziliśmy prawie rok, zastanawiając się, jak zniszczyć zespół. Jak rzucić Profesora na liny. Jak dojść do sytuacji nieodwracalnych dla wielu postaci. Efektem jest piąty sezon La Casa de PapelWojna osiąga swoje najbardziej ekstremalne wyżyny i dzikość, ale jest to również najbardziej epicki i ekscytujący sezon ”- powiedział Alex Pina, twórca serii.

W powrocie La Casa de Papel wystąpią światowej sławy członkowie zespołu i ich antagoniści: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio) , Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Coronel Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra) i José Manuel Poga (Gandía).

Miguel Ángel Silvestre ( Sense8, Velvet ) i Patrick Criado zostali potwierdzeni jako nowi członkowie obsady chóralnej .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *