„Mamy nowości do przekazania”: Carmen Villalobos i Roberto Manrique


Aktorzy odnoszącej sukcesy telenoweli Telemundo Sin senos si hay paraíso i El final del paraiso podzielą się nowym projektem


Carmen Villalobos zaprzyjaźniła się z bohaterem odnoszącej sukcesy telenoweli Sin senos Sí Hay Paraíso, znanej później jako El final del paraiso.

Rok po ukończeniu nagrań sagi Telemundo aktorzy ponownie podzielą się projektem, tym razem poza zestawem nagrań Sin senos si hay paraíso.

„Mamy nowości do przekazania” – ogłosił podekscytowany Manrique w niedawnej transmisji na żywo, którą przeprowadził na Instagramie z Carmen. „Zamierzamy współpracować przy czymś bardzo wyjątkowym, nad czymś, co ma wielki cel i jest obecnie niezwykle potrzebne, w tym momencie bardziej jeszcze niż kiedykolwiek”.Kolumbijska aktorka i ekwadorski amant wspólnie zaprezentują internetową edycję Premios Latinoamérica Verde, jednego z najważniejszych festiwali zrównoważonego rozwoju na świecie, który co roku nagradza 500 najlepszych projektów społecznych i środowiskowych w Ameryce Łacińskiej.

„Jestem najszczęśliwsza, że mogę być częścią tego wspaniałego projektu” – powiedziała Villalobos, która z powodu pandemii koronawirusa nie będzie mogła pojechać do Ekwadoru, aby osobiście zaprezentować wydarzenie. „Plany były takie, aby pojechać do Ekwadoru, stamtąd przedstawić je osobiście, ale hej, cała ta sprawa pandemii zdecydowanie zmieniła nasze plany dla nas wszystkich. Najlepsze w tym jest to, że wydarzenie nie zostało odwołane i wszyscy, którzy stoją za Premios Latinoamérica Verde, zagwarantowali to i będzie.


Carmen Villalobos i Roberto Manrique
Carmen Villalobos i Roberto Manrique 

Wydarzenie będzie można śledzić na stronie internetowej Premios Latinoamérica Verde w sobotę 22 sierpnia i obejmie występ muzyczny kolumbijskiego piosenkarza Fonseca.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *