Latin Billboard 2020 ogłaszają datę i szczegóły


Chociaż nie jest określone, czy „program” będzie miał publiczność, zostaną zastosowane środki ograniczające ryzyko zarażenia COVID-19


Billboard i sieć Telemundo ogłosiły w poniedziałek, że edycja Latin Billboard Awards 2020 odbędzie się 21 października i będzie składać się z pokazu na żywo, który zamknie tydzień konferencji poświęconych muzyce latynoskiej.

„Muzyka nadal jest jednoczącą siłą, która przekracza wszelkie granice, zbliżając publiczność i zapewniając tak potrzebną rozrywkę całej rodzinie. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, z przyjemnością wręczamy naszym widzom nagrody Billboard Latin Music Awards w tym roku podczas wyjątkowego wydarzenia ”- powiedział Ronald Day, wiceprezes wykonawczy Telemundo ds. rozrywki w oświadczeniu.Jak poinformowały obie firmy, ceremonia, która została przełożona z powodu pandemii koronawirusa i pierwotnie miała odbyć się w kwietniu w Las Vegas, odbędzie się w hali sportowej BB&T Center w mieście Sunrise, około 54 kilometrów na północ od Miami. .

Bad Bunny, Ozuna, Daddy Yankee, J Balvin, Karol G, Christian Nodal, Banda MS, Rosalía, Luis Fonsi i Romeo Santos to niektórzy z finalistów do nagród.

Telemundo i Billboard ujawnili, że transmisja ceremonii wręczenia nagród zostanie poprzedzona tradycyjnym czerwonym dywanem i będzie kontynuowana przez trzygodzinny program, który będzie „w całości na żywo”.

Choć nie sprecyzowano, czy „spektakl” będzie miał widownię, wśród środków ograniczających ryzyko zarażenia koronawirusem produkcja potwierdziła, że ​​zaprojektowała nowy „zestaw”, który będzie miał pięć różnych scenariuszy.

Ponadto transmisja będzie zawierała „serię cyfrowych doznań, które wprowadzą fanów w sam środek akcji ” – głosi oficjalne oświadczenie.

Day zauważył, że celem jest „upamiętnienie i uczczenie naszych najbardziej ukochanych gwiazd latynoskich nocą pełną muzyki i niespodzianek dla wszystkich”.Billboard Latin Music Awards są jedynymi, które powstają na podstawie wyników rzeczywistej sprzedaży, transmisji strumieniowych, audycji radiowych i sieci społecznościowych, które dostarczają informacje do cotygodniowych list przebojów Billboard przez okres jednego roku, począwszy od 2 lutego 2019 do 25 stycznia br.

Nagroda zamyka trzydziestą rocznicę „Latin Music Week (Semana de la Música) de Billboard” , wirtualnego doświadczenia poświęconego muzyce, kulturze latynoskiej i rozrywce.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *