„Twoje światło zawsze będzie świecić z nami”: RBD jest w żałobie


Anahi , Christopher Uckermann , Dulce María i inni udostępnili emocjonalne pożegnalne wiadomości na swoich sieciach społecznościowych po tym, jak dowiedzieli się, co się stało.


Dotarcie do serc ludzi jest stosunkowo łatwe, pozostanie w nich jest trudne. Niewielu grupom muzycznym udało się wyjść poza ramy po ich rozpadzie tak jak RBD, odnoszącemu sukcesy meksykańskiemu sekstetowi muzycznemu, który wyłonił się z telenoweli młodzieżowej Televisy Rebelde .

Ponad dekadę po ogłoszeniu separacji, grupa tworzona przez lata przez AnahiDulce MaríeAlfonso HerrereChristophera UckermannaMaite Perroni i Christiana Cháveza nadal mocno bije w sercach tysięcy fanów, którzy nadal śpiewają takie hity jak ‚Sólo quédate en silencio’ czy ‚Sálvame’.

Jedną z osób, które zachowywały przy życiu dziedzictwo RBD, była Victoria  prawdziwa fanka nieistniejącej grupy muzycznej, która niedawno nagle zmarła.

Świadomi tego, jakie znaczenie dla Victorii miała ich muzyka, kilku byłych członków RBD za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych przekazało zmarłej młodej kobiecie emocjonalne przesłanie.

Jedną z pierwszych, która współczuła bliskim tego, co się stało, była Anahi , która poznała Victorię.

Victoria Twoje światło zawsze będzie świecić u nas. Słyszę cię, chociaż twoje drzwi są już za nami.

Anahi


Dulce María, która niedługo zadebiutuje na ekranach Telemundo w obsadzie drugiego sezonu Falsa Identidad , również miała słowa do młodej kobiety.

Victoria wysyłam ci uścisk, gdziekolwiek jesteś. Dziękuję za wzięcie nas do serca. Bóg cię strzeże i błogosławi zawsze.

Dulce Maria


Christopher Uckermann również wspomniał o swojej fance.

Victoria teraz Bóg się tobą opiekuje. Spoczywaj w pokoju. Cóż za radość i błogosławieństwo, że nasza muzyka dotarła do twojego serca. To zaszczyt.

– CHRISTOPHER UCKERMANN

Gdziekolwiek jest, Victoria z pewnością będzie się uśmiechać, gdy zobaczy przesłania dedykowane jej przez ludzi, których tak podziwiała od lat.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *